Nowy Jeep Wrangler Unlimited 2021 oferuje doskonały poziom komfortu, oraz lepszą dynamikę jazdy, został odnowiony, jednocześnie pozostając wierny tradycji i zachowując legendarne zdolności do jazdy terenowej.

Jeep Wrangler Unlimited na Europę występuje  w 4 wersjach wyposażenia: Sport, Sahara, 80th Anniversary i Rubicon. We Wranglerze każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort. Warto poddać się jego urokowi i historii…

Nowy Jeep Wrangler Unlimited został zbudowany zgodnie z estetyką muskularnego wyglądu, która jest natychmiast rozpoznawalna dzięki tradycyjnym akcentom, zaczynając od okrągłych reflektorów, siedmioszczelinowego grilla, trapezoidalnych nadkoli, składanej przedniej szyby, wyjmowanych drzwi kończąc na możliwości jazdy pod gołym niebem z twardym lub miękkim dachem. Nowy design nadwozia jest odważny i surowy z szerokim rozstawem osi i obniżoną linią dachu. Większe okna mają zapewnić lepszą widoczność na zewnątrz, szczególnie podczas podróży po ekstremalnych szlakach.

Jeep

Wrangler Unlimited

Nowy Jeep Wrangler Unlimited napędzany jest przez 2.0, 4-cylindorwy turbodoładowany, rzędowy silnik benzynowy o mocy 270 KM, zestawiony są z ośmiostopniową skrzynią biegów.

W zależności od wersji wyposażenia Jeep Wrangler Unlimited oferuje dwa systemy napędu 4×4, aktywowane na żądanie systemy Command-Trac i Rock-Trac nowej generacji, osie Dana, elektroniczne blokady przedniej i tylnej osi Tru-Lock, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Trac-Lok oraz elektroniczne rozłączany przedni stabilizator poprzeczny.

Podczas projektowania nowego Wranglera, kluczowe znaczenie miało bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów, dlatego ten model oferuje szeroki wybór funkcji z zakresu bezpieczeństwa m.in.: system wykrywania obiektów na drodze cofania (Blind Spot Monitoring oraz Rear Cross Path Detection), system wspomagania parkowania (park Assist), kamerę cofania z dynamiczną siatką, system stabilizacji toru jazdy (ESC), z funkcją zapobiegania przewróceniu pojazdu (ERM) oraz cztery montowane seryjnie poduszki powietrzne.

Systemy czwartej generacji Uconnect obejmują radio DAB+, komunikację ze smartfonem, funkcje Drag’n’Drop i pinch-to-zoom, zwiększoną wydajność, szybsze uruchamianie, sprawniejsza przetwarzanie, lepszą reakcję ekranu dotykowego oraz znakomitą jego czytelność dzięki dużej rozdzielczości i jasności.

Auto PLUS

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Jeep Wrangler Unlimited

Zobacz wszystkie
Jeep Wrangler UNLIMITED RUBICON GME 2.0T 272 KM A8 4X4
Jeep Wrangler UNLIMITED RUBICON GME 2.0T 272 KM A8 4X4
Cena katalogowa

300600 zł

Cena specjalna

280900 zł

Moc

272 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

1995 cm3

Skrzynia biegów

Automatyczna

Rata kredytu od

2000 zł

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
BARTOSZ WIŚNIEWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl