Witamy!

Ubezpieczenie nieodłącznie towarzyszy zakupowi i użytkowaniu pojazdów. To gwarancja bezpieczeństwa i spokoju dla kierowcy, jak i jego najbliższych.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty Finansowania/Ubezpieczeń bez wychodzenia z domu – wszystkie formalności dopełnimy telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty w ramach obsługi  DOOR-TO-DOOR.

 

W Centrum Motoryzacyjnym Auto PLUS  nasi doświadczeni pracownicy przygotują atrakcyjne ubezpieczenie czołowych towarzystw ubezpieczeniowych, np. Ergo Hestia, Generali, PZU czy Benefia. Mogą Państwo zabezpieczyć swój samochód pakietem OC, AC, NNW i Assistance, zyskać ubezpieczenie szyb, bagażu oraz zabezpieczyć się przed stratą finansową.

W procesie sprzedaży samochodu liczą się tylko Państwa oczekiwania, dlatego wspólnie z naszymi partnerami finansowymi otworzyliśmy przed Państwem drogę do kilku programów finansowania zakupu samochodu. Nasza propozycja obejmuje: kredyt, leasing operacyjny, leasing konsumencki oraz wynajem długoterminowy.

W naszej codziennej pracy stawiamy na przejrzystość warunków współpracy, stąd wszystkie oferty przygotowujemy wspólnie z instytucjami finansowymi o dużej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku.

Ubezpieczenia i Finansowanie

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9:00 – 17:00
MARZENA JAKUBOWSKA
Dział finansowania i ubezpieczeń
marzena.jakubowska@autoplus.com.pl
BEATA ŻAK
Dział finansowania i ubezpieczeń
beata.zak@autoplus.com.pl

    DANE OSOBOWE

    DANE UBEZPIECZANEGO POJAZDU