Nowa era mobilności według Jeepa. Jeep zmienia punkt widzenia wprowadzając do świata elektryfikacji nową technologię 4xe. Niezrównany napęd na cztery koła od Jeepa został połączony z napędem elektrycznym. Nowa koncepcja mobilności, która sprzyja nowemu ekosystemowi usług i rozwiązań w tym zakresie, podtrzymując ciągłość ewolucji w świecie Jeepa.

Łączność za pomocą Uconnect Services. Technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid oferuje dostęp do najnowszych rozwiązań Uconnect™ Services oraz aplikacji mobilnej My Uconnect. Łącz się ze swoim samochodem zdalnie i zarządzaj jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio z poziomu smartfona.

Technologia w zasięgu ręki.
Korzystając z jednego ekranu, możesz monitorować parametry swojego pojazdu, planować i wybierać moc ładowania, a nawet znaleźć najbliższą stację ładowania. System multimedialny, w który wyposażony został nowy Jeep Renegade 4xe Plug-In Hybrid łączy w sobie wszystkie najnowocześniejsze funkcje, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się hybrydową mobilnością.

Jeep

Renegade 4xe

Gama Jeep Renegade 4xe obejmuje wersje: Longitude, Night Eagle, Limited, 80th Anniversary, Trailhawk oraz S.

Jeep na nowo wynalazł napęd na cztery koła, łącząc tradycyjny układ 4×4 z silnikiem elektrycznym. Efektem tego są lepsze osiągi, pełen komfort na trasie i jednocześnie niższy poziom zużycia paliwa i emisji. Silnik spalinowy 1.3 T4 Turbo GSE (od 130 KM do 180 KM) napędza przednią oś, a silnik elektryczny o mocy 60KM oś tylna.

AutoPLUS

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Zobacz wszystkie
Jeep Renegade Limited PHEV 1.3 T4 190 KM AT 4xe
Jeep Renegade Limited PHEV 1.3 T4 190 KM AT 4xe
Cena katalogowa

186750 zł

Cena specjalna

157900 zł

Moc

190 km

Paliwo

Hybryda

Pojemność silnika

1332 cm3

Napęd

4x4 xe

Skrzynia biegów

Automatyczna

Rata kredytu od

1370 zł

Zobacz mniej
MACIEJ KOŁAKOWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
KAMIL SZCZEPAŃSKI
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
BARTOSZ WIŚNIEWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl