Miejsce pracy:

Gdańsk, ul. Potokowa 15AC

Obowiązki

  • Kompleksowe, samodzielne naprawy blacharskie samochodów
  • Wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu
  • Przygotowanie samochodu do naprawy blacharskiej i uzbrojenie po naprawie
  • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Blacharza
  • Praktycznea wiedza z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia
  • Umiejętność rozbrajania i uzbrajania samochodów podczas napraw blacharskich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność rzetelność i punktualność
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w autoryzowanym serwisie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nowoczesne narzędzia i urządzenia
  • Pracę materiałami wysokiej jakości
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV wraz z listem motywacyjnym poprzez użycie przycisku Aplikuj.