Fiat Panda od ponad 30 lat jest bestsellerem w swoim segmencie. Mimo niewielkich rozmiarów świetnie potrafi łączyć prostotę z funkcjonalnością i innowacyjnością. Oryginalność i pomysłowość to cechy tego samochodu, który wie, jak ewoluować pozostając sobą.

W rodzinie Pandy dostępny jest silnik benzynowy 0.9 85 KM TwinAir z napędem 4×4. Mocniejszy i wydajniejszy, jest idealny do odważniejszego stylu jazdy. Napęd 4×4 zapewnia poprawioną przyczepność i trakcję na każdym rodzaju drogi, a selektor trybu jazdy pozwala Ci wybrać między trybami: Auto, Off-Road i Hill Descent Control, dla maksymalnego bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.

Fiat

Panda 4x4

Fiat Panda 4×4 występuje w trzech wersjach wyposażenia: WILD 4×4, CITY CROSS i CROSS. Wyposażenie standardowe w wersji Cross obejmuje między innymi automatyczną klimatyzację, światła do jazdy dziennej LED, nowy radioodtwarzacz UConnect, 6 poduszek powietrznych, ESP i ABS+EBD+BAS.

System multimedialny nowej rodziny Pandy jest wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™. Połącz swojego smartfona systemem Uconnect™, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia oraz słuchać muzyki nie odwracając uwagi od drogi.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Panda 4×4

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
PATRYK SOLIŃSKI
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl