Centrum Motoryzacyjne Auto PLUS to firma funkcjonująca na rynku samochodowym od 1990 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i serwisem samochodów marki Fiat. Intensywny rozwój rynku motoryzacyjnego sprawił, że rozbudowaliśmy ofertę o samochody Premium – Alfa Romeo i Jeep.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, jak również samochodów używanych, a także pełną obsługą w zakresie finansowania – kredytów, leasingu, wynajmu oraz ubezpieczeń. Posiadamy nowoczesny serwis, blacharnię-lakiernię oraz stację kontroli pojazdów, w których oprócz marek koncernu Stellantis obsługujemy także samochody innych producentów. Naszą ofertę w zakresie posprzedaży uzupełnia hurtownia i sklep oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Od września 2017 roku nasza firma rozpoczęła działalność w nowym obiekcie przy ulicy Potokowej w Gdańsku. Nasz nowy obiekt jest uważany za wzór dla wszystkich salonów i serwisów grupy Stellantis w Polsce. Pomimo licznych sukcesów ciągle zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, aby zachować konkurencyjność i najwyższy poziom oferowanych usług na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.

Nieustanne doskonalenie, gromadzone doświadczenie oraz ogromna pasja, sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają nasi zawsze zadowoleni klienci, czego najlepszym przykładem są bezkonkurencyjne opinie na temat naszych usług.

Obecnie posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marek należących do Grupy Stellantis, w tym: Fiat, Fiat Professional, Jeep i  Alfa Romeo.

Do zobaczenia w Auto PLUS!