KONTAKT

Godziny otwarcia:
PN-PT: 9:00 – 18:00
SOB: 9:00 – 14:00
BARTOSZ WIŚNIEWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl
MACIEJ KOŁAKOWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
KAMIL SZCZEPAŃSKI
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
PATRYK SOLIŃSKI
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl
PATRYK ZAWISTOWSKI
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
RADOSŁAW CIENKUSZ
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
JAROSŁAW DĄBROWSKI
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl
PATRYK ZAWISTOWSKI
Doradca działu samochodów używanych
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
KAMIL SZCZEPAŃSKI
Koordynator działu samochodów używanych
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
MARZENA JAKUBOWSKA
Dział finansowania i ubezpieczeń
marzena.jakubowska@autoplus.com.pl
Godziny otwarcia:
PN-PT: 7:00 – 19:00
SOB: 9:00 – 14:00
Marcin Gierszewski
Kierownik Biura Obsługi Klienta
marcin.gierszewski@autoplus.com.pl
Jerzy Grotkowski
Doradca Serwisowy
jerzy.grotkowski@autoplus.com.pl
Janusz Jarosz
Kierownik ds. Obsługi Marek Premium
janusz.jarosz@autoplus.com.pl
Marek Ellwardt
Dyrektor Posprzedaży
marek.ellwardt@autoplus.com.pl
ALICJA DRZEWIECKA
Recepcja Serwisu
alicja.drzewiecka@autoplus.com.pl
Godziny otwarcia:
PN-PT: 8:00 – 18:00
SOB: nieczynne
Marek Ellwardt
Dyrektor Posprzedaży
marek.ellwardt@autoplus.com.pl
Maciej Benert
Kierownik BOK Blacharni i Lakierni
maciej.benert@autoplus.com.pl
Godziny otwarcia:
PN-PT: 9:30 – 17:30
SOB: 9:00 – 14:00
Wiesław Kwiatkowski
Specjalista ds. części zamiennych
wieslaw.kwiatkowski@autoplus.com.pl
Marek Leszczyk
Specjalista ds. części zamiennych
marek.leszczyk@autoplus.com.pl
Marek Ellwardt
Dyrektor Posprzedaży
marek.ellwardt@autoplus.com.pl