Jeep Renegade jest pełen unikalnych i beztroskich detali jak i legendarnych cech typowych dla Jeepa. Jego wygląd czerpie z sylwetki Wranglera, ewolułując jego surowy kształt i zdecydowane proporcje. Tradycyjny 7-szczelinowy grill otoczony jest kolorową „tarczą”, a duże okrągłe lampy ukryte pod maską nadają mu stylowy wygląd.

Renegade to całkiem nowy gatunek Jeepa – zaprojektowany do miasta ale wychowany na łonie przyrody, łączy niedoścignione właściwości jezdne i najnowocześniejszą technologię z niepokornym, surowym charakterem. To prawdziwy Jeep , modny i nowoczesny w każdym calu.

Młody, wszechstronny, odważny i inny niż wszystkie małe SUV-y.

Jazda w terenie i przez miasto jest najprzyjemniejsza wtedy, gdy jest bezpieczna. Dlatego nowy Jeep Renegade stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Efektem jest nawet do 70 elementów poprawiających bezpieczeństwo, takich jak system Forward Collision Warning-Plus (Ostrzeżenie Przed Zderzeniem z Przodu) a także LaneSense Departure Warning-Plus (Ostrzeżenie Przed Opuszczeniem Pasa Ruchu), które są standardowym wyposażeniem wersji.

Jeep

Renegade

Jeep Renegade Renegade występuje w wersjach SPORT, LONGITUDE, LIMITED,  NIGHT EAGLE II, 80th Anniversary oraz S. Już wersja SPORT oferuje między innymi elektryczny hamulec postojowy, klimatyzację, fotel kierowcy regulowany w 6 płaszczyznach, elektrycznie regulowane lusterka boczne, system monitorowania ciśnienia kół, 6 poduszek powietrznych, radio z 5″; ekranem dotykowym i Bluetooth.

Renegade SPORT dostępny jest z silnikiem 1.0 GSE T3 Turbo / 120 KM, napęd na przednie koła, skrzynia 6-biegowa manualna.

Wersja LONGITUDE może być wyposażona w następujące rodzaje napędu: silniki benzynowe 1.0 GSE T# Turbo o mocy 120KM i manualną skrzynią 6 – biegowa. 1.3 GSE T4 Turbo o mocy 150 KM Automatycznej 6 biegowej skrzyni biegów z napędem na przednią oś lub silnik wysokoprężny o pojemności 1.6 i mocy 130 KM.

Wersja LIMITED może być wyposażona w następujące rodzaje napędu: silniki benzynowe 1.0 GSE T# Turbo o mocy 120KM i manualną skrzynią 6 – biegowa. 1.3 GSE T4 Turbo o mocy 150 KM Automatycznej 6 biegowej skrzyni biegów z napędem na przednią oś lub silnik wysokoprężny o pojemności 1.6 i mocy 130 KM.

AutoPLUS

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Jeep Renegade

Zobacz wszystkie
Jeep Renegade Night Eagle GSE T4  Turbo 150 KM DDCT
Jeep Renegade Night Eagle GSE T4 Turbo 150 KM DDCT
Cena katalogowa

112300 zł

Cena specjalna

98300 zł

Moc

150 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

1332 cm3

Skrzynia biegów

Automatyczna

Rata kredytu od

1100 zł

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
BARTOSZ WIŚNIEWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl