Pickup, od Jeepa. Legendarne możliwości offroadowe Jeepa zostały przekute w pickupa, który wystawia na pokaz swoje wyjątkowe cechy: możliwości, przestronność i siłę.

Definicja Niepowstrzymanego. Jedna z jasnych gwiazd pojazdu, 3-litrowy silnik Diesla V6 Multijet o mocy 264 KM zapewnia ekscytujące osiągi. Niesamowity moment obrotowy 600 Nm osiąga już przy 1400 obr./min. Nie można również zapomnieć o słynnym napędzie na cztery koła Jeepa®, który współpracuje w doskonałej harmonii z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Komfort na maksa. Wnętrze Gladiatora zaprojektowano dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni i zapewniania najwyższego komfortu i wygody. Wszystko w niepowtarzalnym stylu Jeepa®. Korzystaj wnętrza w pełni przystosowanego do mycia bieżącą wodą, podgrzewanej kierownicy i foteli oraz dwóch dużych przestrzeni ładunkowych: jednej pod tylną kanapą i jednej za nią.

Maksymalna personalizacja. Jeep® Gladiator może dostarczyć wrażenia prawdziwej otwartej przestrzeni. Różne kombinacje przedniej szyby i dachu dają łącznie trzy różne konfiguracje do wyboru: sztywny 3-panelowy dach Hard Top, Składany miękki dach Soft Top lub całkowity demontaż dachu Ciesz się wolnością na każdej drodze i o każdej porze roku.

Jeep

Gladiator

Gama Jeepa Gladiatora obejmuje wersje: Sport, Overland, 80th Anniversary, Launch Edition.

Gladiator Launch Edition jest to limitowana edycja dla tych, którzy chcą wyciągnąć z Jeepa® jak najwięcej. Na nadwoziu znajdują się ekskluzywne emblematy, wyposażenie obejmuje 18-calowe aluminiowe obręcze kół oraz sztywny dach Hard Top i nadkola lakierowane w kolorze nadwozia, natomiast skrzynia ładunkowa jest chroniona natryskową warstwą ochronną oraz plandeką. We wnętrzu znajdują się podgrzewane fotele z wysokiej jakości czarnej skóry, rozrywkę zapewnia bezprzewodowy głośnik Alpine, a bezpieczeństwo kamera tylna, czy adaptacyjny tempomat.

AutoPLUS

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Jeep Gladiator

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

BARTOSZ WIŚNIEWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl
KAMIL SZCZEPAŃSKI
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
MACIEJ KOŁAKOWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl