Talento to samochód dzięki swoim dużym możliwościom ładunkowym, jest idealnym narzędziem pracy na miejskich i pozamiejskich trasach. Wyróżnia się wszechstronnością i możliwością dostosowania do różnych wymagań Klientów (wersje TalentoTalento Kombi).

Sama nazwa tego modelu – Talento, zgodnie z tradycją marki Fiat Professional, nawiązuje do ładowności modelu, jak i do historycznej jednostki miary wagi i pieniądza. Ma mocne, symboliczne przesłanie, które akcentuje to, co samochód „potrafi zrobić”, jego możliwości, jego „talent”.

Talento to funkcjonalny samochód dostawczy koncentrujący się na rzeczywistych potrzebach Klientów, które są spełniane poprzez wszystkie dostępne wersje modelu: furgony, przewóz osób (homologacje N1/M1), zabudowa brygadowa i platformy do adaptacji (np. izoterma, mobilny warsztat).

Fiat Professional

Talento

Talento oferuje pełną gamę silników Euro 6D, w tym niezawodny silnik z turbiną o zmiennej geometrii. Do wyboru: 2.0 EcoJet 120 KM S&S, EcoJet 145 KM S&S , EcoJet 170 KM S&S.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Professional Talento

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl