Panda Van Hybrid to kompaktowy samochód od marki Fiat Professional dla przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Każdy element tego samochodu został tak zaprojektowany aby zaoferować wszystko czego oczekuje się od swojego narzędzia pracy.

Niezaprzeczalnym atutem Pandy Van Hybrid jest jej wyjątkowa przestrzeń ładunkowa o pojemności 1 m3 i płaskiej podłodze, umożliwiająca sprawny załadunek i wyładunek towarów. Punkty kotwiczenia ładunku sprawiają, że transport rzeczy jest niezwykle bezpieczny. Poza tym, pod podłogą przedziału ładunkowego są do dyspozycji 2 praktyczne pojemniki, do których można zmieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Dostęp do nich jest łatwy: wystarczy podnieść podłogę, którą da się również zaczepić o kratę.

Do wykonania Pandy Van Hybrid użyto materiałów o wysokiej jakości, zapewniających komfort akustyczny, wyszukane elementy wykończenia oraz nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

Fiat Professional

Panda Van Hybrid

Panda Van Hybrid jest standardowo wyposażona w 4 poduszki powietrzne, lusterka zewnętrzne regulowane mechanicznie, wielofunkcyjny wyświetlacz, gniazdo 12V na desce rozdzielczej, Fix & Go, elektryczne wspomaganie kierownicy DualDrive. Panda Van Hybrid występuje z napędem 1.0 70 KM Hybrid co pozwala wjeżdżać do stref niskiej emisji, korzystać z ulg podatkowych oraz ulg w strefach płatnego parkowania.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Professional Panda Van

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl