Zwinny i mocny z zewnątrz – przestronny i komfortowy w środku. Fiorino to auto bezkompromisowe w kwestii komfortu. Ergonomiczne fotele, deska rozdzielcza i bogate wyposażenie kabiny zaprojektowano z prawdziwą dbałością o szczegóły – tak, aby zapewnić jak największy komfort pasażerom oraz zadowolić nawet najbardziej wymagających pracowników.

Fiorino to samochód dostawczy stworzony do miasta. Jest przestrzenny i wszechstronny (do 2.8 m3 pojemności ładunkowej). Ma idealne wymiary zewnętrzne 3.957 m długości i 1.716 m szerokości. Dostęp do przedziału ładunkowego jest prosty i funkcjonalny. Szerokie przesuwane drzwi boczne zapewniają wygodny dostęp do środka. Fiorino to samochód, którego rozwiązania sprawiają, że korzystanie z niego jest praktyczne i efektywne. Komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność zapewniają wysoką koncentrację podczas jazdy. Fiorino to samochód stworzony by pomóc Ci w pracy.

Fiat Professional

Fiorino

Fiat Professional Fiorino występuje z następującymi silnikami: 1.3 MultiJet II 80 KM , 1.3 MultiJet II 95 KM , 1.4 8V Natural Power CNG/BZ 70/77 KM. Wszystkie jednostki napędowe spełniają normę Euro 6D.

AutoPLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Professional Fiorino

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl