Zwinny i mocny z zewnątrz – przestronny i komfortowy w środku. Fiorino to auto bezkompromisowe w kwestii komfortu. Ergonomiczne fotele, deska rozdzielcza i bogate wyposażenie kabiny zaprojektowano z prawdziwą dbałością o szczegóły – tak, aby zapewnić jak największy komfort pasażerom oraz zadowolić nawet najbardziej wymagających pracowników.

Fiorino to samochód dostawczy stworzony do miasta. Jest przestrzenny i wszechstronny (do 2.8 m3 pojemności ładunkowej). Ma idealne wymiary zewnętrzne 3.957 m długości i 1.716 m szerokości. Dostęp do przedziału ładunkowego jest prosty i funkcjonalny. Szerokie przesuwane drzwi boczne zapewniają wygodny dostęp do środka. Fiorino to samochód, którego rozwiązania sprawiają, że korzystanie z niego jest praktyczne i efektywne. Komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność zapewniają wysoką koncentrację podczas jazdy. Fiorino to samochód stworzony by pomóc Ci w pracy.

Fiat Professional

Fiorino

Fiat Professional Fiorino występuje z następującymi silnikami: 1.3 MultiJet II 80 KM , 1.3 MultiJet II 95 KM , 1.4 8V Natural Power CNG/BZ 70/77 KM. Wszystkie jednostki napędowe spełniają normę Euro 6D.

AutoPLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Professional Fiorino

Zobacz wszystkie
FIAT FIORINO CARGO
FIAT FIORINO CARGO
Cena katalogowa

45271 zł

Cena specjalna

42200 zł

Moc

80 km

Paliwo

Diesel

Pojemność silnika

1248 cm3

Przebieg

0

Cena

Netto

FIAT FIORINO CARGO
FIAT FIORINO CARGO
Cena katalogowa

44246 zł

Cena specjalna

42200 zł

Moc

80 km

Paliwo

Diesel

Pojemność silnika

1248 cm3

Kolor

Biały

Liczba miejsc

2

Rok produkcji

2021

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl