100% Ducato. 100% Elektryczny. 100% Gotowy do działania.

Pojazdy elektryczne do przewozu towarów całkowicie zmienią transport. Marka Fiat Professional skutecznie wykorzystała swoje osiągnięcia technologiczne i czterdziestoletnie doświadczenie, aby opracować elektryczną wersję swojego bestsellera, spełniając przy tym wymagania każdego profesjonalnego użytkownika oferując przy tym innowacyjność, osiągi i elastyczność.

E-Ducato został stworzony zgodnie z motto przyświecającemu modelowi Ducato: „więcej technologii, większa efektywność, większa jakość”, by zaoferować Klientom zeroemisyjną wersję najbardziej wydajnego, wszechstronnego vana na rynku.

 

 

Fiat Professional

E-Ducato

E-Ducato zaprojektowany jest zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi Grupy FCA, dostępny jest we wszystkich wariantach nadwozi, z taką samą pojemnością ładunkową, jak w przypadku klasycznych Ducato – od 10 m3 do 17 m3 i najlepszą ładownością na rynku, aż do 1950 kg. Dla E-Ducato dostępne są dwie opcje akumulatora o zasięgu obliczonym dla typowego miejskiego cyklu od 235 do ponad 370 km.

Nowy E-Ducato ma cztery różne opcje ładowania z wtyczką inteligentnego ładowania, która współpracuje zarówno z zasilaniem AC jak i DC.

E-Coasting to energooszczędny tryb jazdy, który jest aktywowany, gdy pojazd zwalnia. W ten sposób silnik elektryczny nie pobiera prądu z akumulatora i dostarcza ujemny moment obrotowy, aby naładować akumulator.

E-Ducato występuje w wersjach do przewozu osób, przewozu towarów i jako platforma do zabudowy.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Professional e-Ducato

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl