Warunki, w których pracujemy, ulegają ciągłym zmianom. Najważniejsze są efektywność, technologia, jak również niezawodność i wytrzymałość. Nie można jednak zapomnieć także o elastyczności, komforcie i stylu. Właśnie z tego powodu powstał nowy Fiat Ducato – samochód perfekcyjnie dostosowujący się do zmiennych warunków pracy.

Ducato jest łatwy w prowadzeniu, bezpieczny i gotów towarzyszyć Ci w każdym wyzwaniu – zawsze dostosuje się do Twoich wymagań. Ten samochód, to idealne narzędzie pracy dla każdej firmy.

W pracy istotne jest ograniczanie kosztów i osiąganie najlepszych efektów, przy utrzymaniu doskonałej jakości. Ducato dostępny w wersjach do przewozu towarówdo przewozu osób oraz do zabudowy, zapewnia świetne osiągi, maksymalną elastyczność, dużą ładowność, efektywność i jedne z najniższych na rynku kosztów eksploatacji.

Od wielu lat Nr 1 w swojej kategorii – bezkonkurencyjny i po prostu najlepszy dla najlepszych.

Fiat Professional

Ducato

Ducato do przewozu towarów występuje między innymi jako: Ducato Furgon (duże pojemności i ładowności), 7-osobowa brygadówka (zaprojektowana do przewozu Twojej brygady), Kabina ze skrzynią (funkcjonalność, pojemność, praktyczność).

Ducato do przewozu osób występuje w wersjach Ducato Kombi (przewiezie wszystko i wszystkich), Ducato Panorama (podróżowanie w pełnym komforcie).

Ducato do zabudowy – baza do funkcjonalnych i racjonalnych zabudów (do zabudowy, podwójna kabina, platforma).

Dostępne silniki: 2.3 MultiJet 120 KM, 2.3 MultiJet II 140 KM, 2.3 MultiJet 160 KM, 2.3 MultiJet 180 KM. Dodatkowo w wersji do przewozu towarów i osób dostępny jest silnik 3.0 CNG Natural Power 136 KM. Wszystkie jednostki napędowe spełniają normę Euro 6D.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Professional Ducato

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl