Fiat Panda od ponad 30 lat jest bestsellerem w swoim segmencie. Mimo niewielkich rozmiarów świetnie potrafi łączyć prostotę z funkcjonalnością i innowacyjnością. Oryginalność i pomysłowość to cechy tego samochodu, który wie, jak ewoluować pozostając sobą.

Wersja 1.0 70 KM Hybrid dostępna w rodzinie Pandy pozwala Ci się poruszać w bardziej przyjazny dla środowiska sposób: nie tylko zmniejsza emisję CO2 nawet o 30%*, ale również pozwala wjeżdżać do stref niskiej emisji, korzystać z ulg podatkowych oraz ulg w strefach płatnego parkowania.

Fiat

Panda

Fiat Panda Hybrid występuje w sześciu wersjach wyposażenia: PANDA, CITY, LIFE, SPORT, CITY CROSS i CROSS. Wyposażenie standardowe w wersji Cross obejmuje między innymi automatyczną klimatyzację, światła do jazdy dziennej LED, nowy radioodtwarzacz UConnect, 6 poduszek powietrznych, ESP i ABS+EBD+BAS.

System multimedialny nowej rodziny Pandy jest wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™. Połącz swojego smartfona systemem Uconnect™, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia oraz słuchać muzyki nie odwracając uwagi od drogi.

AutoPLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat Panda

Zobacz wszystkie
Fiat Panda Cross
Fiat Panda Cross
Cena katalogowa

49900 zł

Moc

70 km

Paliwo

Hybryda

Pojemność silnika

999 cm3

Przebieg

300 km

Rocznik

2005

Skrzynia Biegów

Manualna

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
PATRYK SOLIŃSKI
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl