Fiat 500 X to awangardowy, nowoczesny SUV z wygodą auta miejskiego o kultowej stylistyce modelu 500. Fiata 500X łączy piękno i stylowość małej 500-tki z imponującą postacią crossovera i gwarantującego doskonałe osiągi. Automatyczna skrzynia biegów, jest udostępniania w połączeniu z silnikiem 1.3 FireFly 150 KM, natomiast silnik 1.0 120 KM połączony jest ze skrzynią manualną. Odpowiedni moment i płynne generowanie mocy gwarantują świetne osiągi, zachowując równocześnie pełen komfort.

500X jest kompatybilny z Android Auto™ i Apple CarPlay™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez podejmowania ryzyka. Dzięki przejrzystemu interfejsowi aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie HD Uconnect™. Muzyka wybrzmi głośno: ciesz się opcjonalnym systemem Beats Audio Hi-Fi z 8-kanałowym wzmacniaczem DSP, 6 głośnikami i subwooferem o całkowitej mocy 440 W.

Fiat

500 X

Fiat 500 X występuje w trzech wersjach wyposażenia: CULT, CONNECT, CROSS i SPORT. Wyposażenie może obejmować bezkluczykowy dostęp i rozruch pozwalają kierowcy automatycznie zamykać i otwierać drzwi bez wyciągania kluczyka z torebki lub kieszeni, tempomat adaptacyjny, automatyczne światła drogowe i wiele innych.

AutoPLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat 500 X

Zobacz wszystkie
Fiat 500X Cult
Fiat 500X Cult
Cena katalogowa

84050 zł

Cena specjalna

75500 zł

Moc

120 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

999 cm3

Kolor Nadwozia

Biały Gelato

Skrzynia Biegów

Manualna

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
PATRYK SOLIŃSKI
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl