Model 500 L narodził się aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania każdej rodziny. W Fiacie 500 L pomieścisz 5 osób z kompletem walizek, a to wszystko dzięki niezwykle pojemnemu bagażnikowi liczącemu 400 litrów, a także licznym kieszeniom i uchwytom, ułatwiającym bezpieczny przewóz rzeczy. Komfort podróżowania jest także zapewniany za sprawą regulacji siedzeń i tworzenia nowych przestrzeni. Oparcie przedniego fotela pasażera można złożyć na płasko, a siedzenia z tyłu regulować do przodu i do tyłu. Efekt złożonych siedzeń da się uzyskać jednym prostym ruchem, a to za sprawą funkcji „fold & tumble”. Uzyskana w ten sposób płaska, wolna przestrzeń ładunkowa pozwala na pomieszczenie dodatkowej ilości przedmiotów.

Rodzina 500L oferuje doskonałą łączność podczas podróży dzięki systemowi Uconnect z 7-calowym ekranem Uconnect z nawigacją, radiem DAB, kompatybilnością z Apple CarPlay i integracją z Android Auto™. Wszystko na temat swojej trasy sprawdzisz na 3,5-calowym wyświetlaczu TFT umieszczonym w dobrze widocznym miejscu na wprost kierowcy.

Fiat

500 L

Fiat 500 L występuje w trzech wersjach wyposażenia: CULT, CONNECT, CROSS i SPORT.  Wyposażenie obejmuje między innymi tylną kanapę przesuwaną, składaną i dzieloną 60/40 z systemem Fold & Tumble, 6 poduszek powietrznych, podwójną podłogę bagażnika Cargo Magic Space. Wszystkie wersje napędzane są silnikiem 1.4 95 KM z systemem S&S.

 

AutoPLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Fiat 500 L

Zobacz wszystkie
500L MY21 Cult
500L MY21 Cult
Cena katalogowa

70050 zł

Cena specjalna

64200 zł

Moc

95 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

1396 cm3

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
PATRYK SOLIŃSKI
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl