Nowa era mobilności według Jeepa. Jeep zmienia punkt widzenia wprowadzając do świata elektryfikacji nową technologię 4xe. Niezrównany napęd na cztery koła od Jeepa został połączony z napędem elektrycznym. Nowa koncepcja mobilności, która sprzyja nowemu ekosystemowi usług i rozwiązań w tym zakresie, podtrzymując ciągłość ewolucji w świecie Jeepa

Nie przejedziesz niezauważony. Nowy Jeep Compass 4xe Plug-In Hybrid zachwyca swoim rozpoznawalnym stylem. Szeroka gama dostępnych kolorów została skrupulatnie dobrana i jest jedyna w swoim rodzaju, a 17-, 18- lub 19-calowe felgi wyróżniają się na tle jasnych, chromowanych detali. Linie nadwozia stanowią wyraz elegancji, ale także siły i bezpieczeństwa, dokładnie tego, czego szukasz w idealnym pojeździe.

Łączność za pomocą Uconnect Services. Technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid oferuje dostęp do najnowszych rozwiązań Uconnect™ Services oraz aplikacji mobilnej My Uconnect. Łącz się ze swoim samochodem zdalnie i zarządzaj jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio z poziomu smartfona.

Jeep

Compass 4xe

Gama Jeep Compass 4xe obejmuje wersje: Limited, Trailhawk i S.

W bazowej wersji nowy Jeep Compass Limited 4xe nie przejedzie niezauważony: eleganckie nadwozie z chromowanymi akcentami, bi-ksenonowe reflektory, ciemne szyby oraz czarne relingi dachowe z chromowanymi detalami. System multimedialny Uconnect 8.4” z nawigacją zapewnia spokój umysłu i świetną zabawę w trakcie jazdy.

Jeep na nowo wynalazł napęd na cztery koła, łącząc tradycyjny układ 4×4 z silnikiem elektrycznym. Efektem tego są lepsze osiągi, pełen komfort na trasie i jednocześnie niższy poziom zużycia paliwa i emisji. Silnik spalinowy 1.3 T4 Turbo GSE (od 130 KM do 180 KM) napędza przednią oś, a silnik elektryczny o mocy 60KM oś tylna.

AutoPLUS

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Jeep Compass 4xe

Zobacz wszystkie
Jeep Compass Limited PHEV 1.3 190 KM AT6 4xe
Jeep Compass Limited PHEV 1.3 190 KM AT6 4xe
Cena katalogowa

205300 zł

Cena specjalna

170900 zł

Moc

190 km

Paliwo

Hybryda

Pojemność silnika

1.3 cm3

Napęd

4x4 xe

Skrzynia biegów

Automatyczna

Rata kredytu od

1500 zł

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

MACIEJ KOŁAKOWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
KAMIL SZCZEPAŃSKI
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
BARTOSZ WIŚNIEWSKI
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl