Renegade
Jeep

Jeep

Renegade

Jeep Renegade jest pełen unikalnych i beztroskich detali jak i legendarnych cech typowych dla Jeepa. Jego wygląd czerpie z sylwetki Wranglera, ewolułując jego surowy kształt i zdecydowane proporcje. Tradycyjny 7-szczelinowy grill otoczony jest kolorową „tarczą”, a duże okrągłe lampy ukryte pod maską nadają mu stylowy wygląd.

Renegade to całkiem nowy gatunek Jeepa - zaprojektowany do miasta ale wychowany na łonie przyrody, łączy niedoścignione właściwości jezdne i najnowocześniejszą technologię z niepokornym, surowym charakterem. To prawdziwy Jeep , modny i nowoczesny w każdym calu. 

Młody, wszechstronny, odważny i inny niż wszystkie małe SUV-y. 

Jazda w terenie i przez miasto jest najprzyjemniejsza wtedy, gdy jest bezpieczna. Dlatego nowy Jeep Renegade stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Efektem jest nawet do 70 elementów poprawiających bezpieczeństwo, takich jak system Forward Collision Warning-Plus (Ostrzeżenie Przed Zderzeniem z Przodu) a także LaneSense Departure Warning-Plus (Ostrzeżenie Przed Opuszczeniem Pasa Ruchu), które są standardowym wyposażeniem wersji.

Jeep Renegade - Mały SUV - Wiele Możliwości

Jeep Renegade Renegade występuje w wersjach SPORT, LONGITUDE, LIMITED, TRAILHAWK UPLAND, NIGHT EAGLE II oraz S. Już wersja SPORT oferuje między innymi elektryczny hamulec postojowy, klimatyzację, fotel kierowcy regulowany w 6 płaszczyznach, elektrycznie regulowane lusterka boczne, system monitorowania ciśnienia kół, 6 poduszek powietrznych, radio z 5" ekranem dotykowym i Bluetooth.

Renegade SPORT dostępny jest z silnikiem 1.0 GSE T3 Turbo / 120 KM, napęd na przednie koła, skrzynia 6-biegowa manualna.

Wersja LONGITUDE może być wyposażona w następujące rodzaje napędu: silniki benzynowe -1.0 GSE T# Turbo o mocy 120KM i manualną skrzynią 6 - biegowa. 1.3 GSE T4 Turbo o mocy 150 KM Automatycznej 6 biegowej skrzyni biegów z napędem na przednią oś, oraz najmocniejszy wariant silnika benzynowego o pojemności 1.3 GSE T4 Turbo o mocy 180 KM z napędem 4x4 i 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów. Silniki wysokoprężne o pojemności 1.6 i mocy 120 KM oraz mocniejsze jednostki o pojemności 2.0 i mocy 140 KM.

Wersja LIMITED może być wyposażona w następujące rodzaje napędu: silniki benzynowe - 1.0 GSE T# Turbo o mocy 120KM i manualną skrzynią 6 - biegowa. 1.3 GSE T4 Turbo o mocy 150 KM Automatycznej 6 biegowej skrzyni biegów z napędem na przednią oś, oraz najmocniejszy wariant silnika benzynowego o pojemności 1.3 GSE T4 Turbo o mocy 180 KM z napędem 4x4 i 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów. Silniki wysokoprężne o pojemności 1.6 i mocy 120 KM oraz mocniejsze jednostki o pojemności 2.0 i mocy 140 KM.

Renegade TRAILHAWK dostępny jest z silnikiem 2.0 MultiJet 170 KM AT9 4x4.

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 785
Tel:
58 777 47 41
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 40
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl