Compass
Jeep

Jeep

Compass

W nowym Jeepie Compassie tradycja spotyka się z innowacyjnością. Nowy Jeep® Compass posiada najbardziej charakterystyczne cechy marki Jeep®, dzięki którym stała się ona legendą motoryzacji. Warto przyjrzeć się bliżej jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal – od chromowanych listew wokół tylnych okien po siedmioszczelinowy grill – i napawać się pięknym, przyciągającym wzrok kształtem reflektorów LED.

Korzystaj ze smartfona także na pokładzie Jeepa® Compassa. Możesz swobodnie wykonywać połączenia głosowe, słuchać muzyki, wysyłać i odbierać wiadomości oraz używać wielu innych funkcji. Odkryj nowy sposób utrzymywania łączności przez smartfon dzięki nowym funkcjom dostępnym w systemie Uconnect™ NAV z ekranem 8,4”. Interfejs Apple CarPlay umożliwia użytkownikom iPhone’ów obsługiwanie aplikacji Apple Maps i Apple Music, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz korzystanie z telefonu za pomocą poleceń głosowych Siri.

Źródłem prawdziwego komfortu jazdy jest poczucie bezpieczeństwa. Nowy Jeep® Compass chroni kierowcę i pasażerów za pomocą ponad 70 dostępnych systemów bezpieczeństwa. Samochód standardowo wyposażony jest w siedem poduszek powietrznych oraz liczne aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa zapewniające doskonałą ochronę, a przede wszystkim pozwalające na uniknięcie problemów.

Dzięki połączeniu imponujących możliwości systemów napędu 4x4 z nowoczesnymi, zaawansowanymi, oszczędnymi zespołami napędowymi nowy Jeep® Compass jest najdzielniejszym, kompaktowym samochodem SUV. Oferuje szeroki wybór układów napędowych, silnik benzynowy 1.4 Mair o mocy 140KM i 170KM oraz dwa silniki wysokoprężne 1.6 Mjet o mocy 120KM oraz 2.0 Mjet o mocy 140KM i 170KM. Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep® zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowych systemów napędu 4x4, oferujących kierowcom wrażenia, których nie zapewni żaden inny kompaktowy SUV.

Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Bartosz Wiśniewski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl
Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 785
Tel:
58 777 47 41
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 40
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl