Cherokee
Jeep

Jeep

Cherokee

Jeep Cherokee wprowadza do oferty pojazdów Jeep unikatowy, modny i nietuzinkowy styl. Wystarczy rzut oka na detale, aby odkryć wysokiej klasy wnętrze, które jest wyrafinowaną mieszanką ręcznie ukształtowanych, płynnych linii, wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych połączeń kolorów i faktur, precyzji wykonania oraz najnowocześniejszej technologii i elementów wyposażenia.

Jeep Cherokee został zaprojektowany jako samochód przyszłości o świeżej i agresywnej stylistyce nadwozia, która jednocześnie odwołuje się do legendarnego dziedzictwa. W ten sposób zyskał oblicze, które zadziwia nawet najbardziej wymagających. Jego cechy rozpoznawcze to mocna sylwetka, agresywna proporcja kół względem nadwozia i dominująca postawa na drodze. 

Cherokee to pierwszy średniej wielkości SUV z 9-stopniową automatyczną skrzynią przekładniową, stworzony dla płynnej jazdy, komfortu i wydajności. Interaktywny system sterowania manualnego Electronic Range Select zwiększa sprawność zmiany przełożeń by w każdych warunkach zoptymalizować zużycie paliwa i sterowność auta. Cherokee to pojazd stworzony do jazdy w każdych warunkach (tradycyjnej i off-roadowej).

Jeep Cherokee otacza kierowcę i pasażerów ochroną ponad 70 systemów bezpieczeństwa. Nowa kierownica umożliwia bezpieczne sterowanie wieloma funkcjami samochodu. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa w każdej podróży, oprócz mocnego nadwozia, wykonanego w 65% z wysokowytrzymałej stali, inżynierowie przewidzieli pełen zestaw dostępnych systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego.

Nowy gatunek wyrastający ponad inne - Jeep Cherokee

Jeep Cherokee występuje obecnie w wersjach OVERLAND, TRAILHAWK oraz LIMITED. Już w wersji LIMITED mamy między innymi system napędu 4x4 Jeep Active Drive, system zarządzania trakcją Selec-Terrain, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy, 7 poduszek powietrznych, centrum multimedialne UConnect z 8.4" ekranem dotykowym, radiem DAB i zintegrowanymi elementami sterującymi sysytemem klimatyzacji, automatyczna dwusterfowa klimatyzacja z czujnikiem wilgotności. Cherokee występuje w następujących wersjach silnikowych: 2.2 MultiJet 200 KM AT9 oraz benzynowy GME 2.0 Turbo / 272 KM Napęd 4WD Active Drive II Skrzynia 9-stopniowa automatyczna.

Zespół Auto PLUS cechuje profesjonalizm i oddanie marce Jeep. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
W tej chwili ten model nie jest dostępny od ręki w salonie.
Skontaktuj się z nami, aby go zamówić.
Bartosz Wiśniewski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl
Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 785
Tel:
58 777 47 41
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 40
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl