Tipo Station Wagon
Fiat

Fiat

Tipo Station Wagon

Tipo Station Wagon to komfort, technologia i funkcjonalność wszystko po to aby zapewnić najwyższy standard i bezkompromisową przyjemność z jazdy. Pozwól pasażerom słuchać ulubionej muzyki przez Deezer lub TuneIn, albo podłącz ich smartfona do systemu Uconnect™ 7” HD LIVE. Za jednym dotknięciem ekranu możesz również posłuchać wiadomości w serwisie Reuters lub odnaleźć drogę na mapie TomTom.

Wygoda, praktyczność, komfort to podstawowe założenia Tipo Station Wagon. Samochód wygodnie mieści do pięciu osób o wzroście 1,85 m, oferując największą w klasie przestrzeń na nogi. Poza tym idealne położenie kierownicy, pedałów i fotela pozwala zająć prawdziwie ergonomiczną pozycję do jazdy. 550 litrów łatwo dostępnej przestrzeni bagażowej, z niskim progiem załadunkowym, plus konfigurowalna podłoga Cargo Magic Space oferujący maksymalną pojemność i elastyczność. Do tego tylna składana i dzielona kanapa zapewniająca idealnie płaską przestrzeń do przewozu ładunków o długości do 1,80 m.

Aktywny tempomat Fiata Tipo Station Wagon utrzymuje bezpieczną odległość od samochodu poprzedzającego, a system Brake Control, hamujący w sytuacji awaryjnej, zapewnia dodatkową ochronę pasażerom.

Fiat Tipo Station Wagon występuje w trzech wersjach wyposażenia: POP, EASY oraz LOUNGE. Już standardowa wersja POP zapewnia bezkonkurencyjną w swojej klasie stylistykę (relingi dachowe), komfort (wspomaganie kierownicy DualDrive, konfigurowana podłoga bagażnika Cargo Magic, klimatyzacja), technologię (radio UConnect z portami AUX i USB) i bezpieczeństwo (6 poduszek powietrznych, asystent ruszania na wzniesieniu Hill Hold Control). Fiat Tipo Station Wagon występuje z jednostkami napędowymi zasilanymi benzyną, benzyną + LPG oraz olejem napędowym, sprzężonymi z manualnymi i automatycznymi skrzyniami biegów.

Zapraszamy do składania zamówień na Tipo Station Wagon w Centrum Motoryzacyjnym Auto PLUS.

Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
W tej chwili ten model nie jest dostępny od ręki w salonie.
Skontaktuj się z nami, aby go zamówić.
Mateusz Kwidziński
Doradca Klienta Fiat
Kom:
533 34 37 85
Tel:
58 777 47 45
mateusz.kwidzinski@autoplus.com.pl
Beata Żak
Doradca Klienta Fiat
Kom:
604 777 460
Tel:
58 777 47 46
beata.zak@autoplus.com.pl
Michał Kołakowski
Kierownik Salonu Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
michal.kolakowski@autoplus.com.pl