Tipo Sedan
Fiat

Fiat

Tipo Sedan

Reprezentacyjny i praktyczny Fiat Tipo Sedan, umiejętnie godzi dużą ładowność (520 litrów) z kompaktowymi rozmiarami sedana: jego długość to 4,53 metra, szerokość 1,79 metra i wysokość 1,49 metra. 264-centymetrowy rozstaw osi podkreśla przestronność wnętrza. Wszystko to dopełnione jest włoskim stylem zarówno nadwozia, jak i wnętrza, dzięki któremu jest to wyjątkowy samochód w tym segmencie. 

Aby zapewnić precyzyjną jazdę, doskonałą przyczepność oraz możliwie najwyższy komfort dla pasażerów, nowy samochód oferuje niezawodny układ zawieszenia: z przodu niezależne koła z zawieszeniem typu McPherson, z tyłu koła wzajemnie połączone z belką skrętną. Obie konstrukcje zostały udoskonalone pod kątem redukcji masy, co przekłada się na obniżenie spalania. W Tipo Sedan swobodnie mieści się 5 pasażerów, nawet słusznej postury (1,88 m z przodu i 1,80 m z tyłu), mogących podróżować w doskonałych warunkach. Również pod względem ilości miejsca na nogi, samochód ten plasuje się u szczytu swojej kategorii: odległość pomiędzy krawędzią przodu siedzenia, a piętą pasażera wynosi 1 metr i 7 centymetrów z przodu i 93,4 centymetrów z tyłu, ta ostatnia wartość jest charakterystyczna dla sedanów wyższego segmentu. To jednak nie wszystko. Centralne miejsce z tyłu oferuje dużą przestrzeń na nogi, dzięki której przyjemna będzie tam podróż nawet dla dorosłego pasażera.

Fiat Tipo Sedan dostępny jest w czterech poziomach wyposażenia: Tipo, Pop, Easy, Lounge, przy czym już podstawowa wersja wyposażona jest w radioodtwarzacz oraz klimatyzację manualną. Dostępne są również trzy jednostki napędowe, benzynowa: 1.4 16v 95KM z manualną skrzynią biegów oraz dwa Diesle: 1.3 MultiJet 16v 95KM oraz 1.6 MultiJet 16v 120KM.

Z Centrum Motoryzacyjnego Auto PLUS wyjechały już dziesiątki Fiata Tipo Sedan. Model cieszy się nieustannym powodzeniem w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami – pomogą Państwu poznać ten model podczas jazdy testowej.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Patryk Soliński
Doradca Klienta Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
patryk.solinski@autoplus.com.pl
Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
Kom:
696 756 985
Tel:
58 777 47 46
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl