Tipo
Fiat

Fiat

Tipo

Nowoczesny samochód kompaktowy -  pełny zakres wyposażenia w standardzie. Przestrzeń dla Ciebie i Twoich pasażerów  oraz komfort na wysokim poziomie. Taki właśnie jest Tipo. Wyjątkowe auto w swojej klasie. Przestronność, jakiej potrzebujesz w długości zaledwie 4,37 m. Wszystko w  nowoczesnym i praktycznym wydaniu. Podsumowując – wszystko to co potrzebujesz. Światła LED do jazdy dziennej, szeroka, pozioma maskownica z chromowanymi elementami, dynamiczne linie prowadzące od maski silnika przez dach aż do tylnego spojlera. W Tipo nic nie jest przypadkowe -  każdy element tego samochody bezkompromisowo łączy się z pozostałymi, tworząc jednolitą, spójną bryłę. 5-drzwiowy Fiat Tipo charakteryzuje również nowoczesna technologia z systemem Uconnect™ 7” HD LIVE. Nowoczesna jakości rozrywki, muzyka z TuneIn i Deezera oraz całkowita kontrola dzięki kamerze cofania  oraz nawigacji satelitarnej Tom-Tom wyświetlającej trójwymiarowe mapy.

We wnętrzu 5-drzwiowego Tipo, wygodnie poczuje się nawet pięć dorosłych pasażerów o wzroście ponad 1,85 m. Dodatkowo niezbędne miejsca na łokcie i liczne schowki o całkowitej pojemności 12 L znacząco podwyższają komfort jazdy. Fiat Tipo to przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność – największy bagażnik w swjej klasie – 440 L, aktywny tempomat a także system Brake Control hamujący w sytuacji awaryjnej – dzięki czemu Ty i Twoi pasażerowie zawsze jesteście bezpieczni.

5 drzwiowy Fiat Tipo występuje w trzech wersjach wyposażenia: POP, EASY oraz LOUNGE. Już standardowa wersja POP zapewnia bezkonkurencyjną w swojej klasie stylistykę, komfort (wspomaganie kierownicy DualDrive, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, klimatyzacja), technologię (radio UConnect z portami AUX i USB) i bezpieczeństwo (6 poduszek powietrznych, asystent ruszania na wzniesieniu Hill Hold Control). Fiat Tipo występuje z jednostkami napędowymi zasilanymi benzyną, benzyną + LPG oraz olejem napędowym, sprzężonymi z manualnymi i automatycznymi skrzyniami biegów.

Z Centrum Motoryzacyjnego Auto PLUS wyjechały już dziesiątki 5 – drzwiowego Tipo. Model cieszy się nieustannym powodzeniem w całej Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami – pomogą Państwu poznać ten model podczas jazdy testowej.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
Kom:
696 756 985
Tel:
58 777 47 46
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
Michał Kołakowski
Kierownik Salonu Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
michal.kolakowski@autoplus.com.pl
Dawid Tylka
Doradca Klienta Fiat
Kom:
533 353 780
Tel:
58 777 47 45
dawid.tylka@autoplus.com.pl