Panda
Fiat

Fiat

Panda

Fiat Panda od ponad 30 lat jest bestsellerem w swoim segmencie. Mimo niewielkich rozmiarów świetnie potrafi łączyć prostotę z funkcjonalnością i innowacyjnością. Model występuje w trzech odmianach Fiat Panda, Fiat Panda Cross, Fiat Panda 4x4. Orginalność i pomysłowość to cechy tego samochodu, który wie, jak ewoluować pozostając sobą.

Panda Cross - wersja off-roadowa jest samochodem do zadań specjalnych. Specjalne 15" obręcze kół z lekkiego stopu z dużymi wielosezonowymi oponami błotno śniegowymi w rozmiarze 185/65 poradzą sobie z każdą pogodą. Relingi dachowe pozwolają przewieźć dodatkowy bagaż. Diodowe światła do jazdy dziennej zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Najważniejszymi cechami modelu są możliwości wyboru trybu jazdy: Auto, Off-Road i Gravity Control.

Panda 4x4 - to najbardzie kompaktowy samochód terenowy na rynku. Specjalne zderzaki ze zintegrowanymi osłonami i aluminiowa płyta osłonowa, specjalne wykończenie nadkoli, boczne listwy ochronne, opony wielosezonowe na błoto i śnieg, napęd 4x4 z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego oraz nowe 15", polerowane obręcze kół z lekkiego stopu. Solidny pojazd o niewielkiej masie. Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest słynne "Squircle" czyli skrzyżowanie kwadratu z kołem. Ten kształt doskonale odzwierciedla charakter auta od stylistyki nadwozia po elementy sterowania we wnętrzu.

Fiat Panda występuje w trzech wersjach wyposażenia: FRESH, EASY i LOUNGE. Już w standardowej wersji FRESH dostępne są, np. elktryczne wspomaganie kierownicy DualDrive z trybem City, ABS+EBD+BAS, ESP z systemem ułatwiającym ruszanie na wzniesieniu, przednie i kutynowe poduszki powietrzne. Do napędu Pandy może posłużyć turbodoładowany silnik 0.9 TwinAir o mocy 85 KM, jednostka benzynowa 1.2 o mocy 69 KM lub napęd hybrydowy 1.0 70 KM.

Wyposażenie standardowe w wersji Cross obejmuje między innymi automatyczną klimatyzację, światła do jazdy dzinnej LED, nowy radioodtwarzacz UConnect, 6 poduszek powietrznych, ESP, ABS+EBD+BAS, selektor TerrainControl. Do napędu Pandy Cross może posłużyć turbodoładowany silnik 0.9 TwinAir o mocy 85 KM (z 6 biegową przekładnią) oraz napęd hybrydowy 1.0 70 KM.

Wyposażenie standardowe w wersji 4x4 obejmuje klimatyzację manualną, elektryczne wspomaganie kierownicy DualDrive, napęd 4x4, radio UConnect z portami USB/AUX, relingi dachowe. Do napędu Pandy 4x4 może posłużyć turbodoładowany silnik 0.9 TwinAir o mocy 85 KM oraz napęd hybrydowy 1.0 70 KM.

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Przemysław Daniłowicz
Doradca Klienta Fiat
Kom:
533 353 780
Tel:
58 777 47 45
przemyslaw.danilowicz@autoplus.com.pl
Patryk Soliński
Doradca Klienta Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
patryk.solinski@autoplus.com.pl
Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
Kom:
696 756 985
Tel:
58 777 47 46
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl