Talento
Fiat Professional

Fiat Professional

Talento

Marka Fiat Professional wprowadziła na rynek nowy model - Talento. Samochód dzięki swoim dużym możliwościom ładunkowym, jest idealnym narzędziem pracy na miejskich i pozamiejskich trasach. Wyróżnia się wszechstronnością i możliwością dostosowania do różnych wymagań Klientów (wersje Talento, Talento Kombi). 

Sama nazwa tego modelu - Talento, zgodnie z tradycją marki Fiat Professional, nawiązuje do ładowności modelu, jak i do historycznej jednostki miary wagi i pieniądza. Ma mocne, symboliczne przesłanie, które akcentuje to, co samochód „potrafi zrobić", jego możliwości, jego „talent". 

Nowy Talento to funkcjonalny samochód dostawczy koncentrujący się na rzeczywistych potrzebach Klientów, które są spełniane poprzez wszystkie dostępne wersje modelu: furgony, przewóz osób (homologacje N1/M1), zabudowa brygadowa i platformy do adaptacji (np. izoterma, mobilny warsztat).

Talento oferuje pełną gamę silników Euro 6D, w tym niezawodny silnik z podwójną turbiną (Twin Turbo). Do wyboru: 1.6 MultiJet 95 KM S&S, 2.0 EcoJet 120 KM S&S, EcoJet 145 KM S&S , EcoJet 170 KM S&S.

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 47
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl