Panda Van
Fiat Professional

Fiat Professional

Panda Van

Panda Van to kompaktowy samochód od marki Fiat Professional dla przedsiębiorców o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Każdy element tego samochodu został tak zaprojektowany aby zaoferować wszystko czego oczekuje się od swojego narzędzia pracy. Nowa Panda Van jest zarówno dłuższa (o 10 cm), jak i szersza (o 6 cm) niż jej poprzednia wersja, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń.

Niezaprzeczalnym atutem Pandy Van jest jej wyjątkowa przestrzeń ładunkowa o pojemności 1 m3 i płaskiej podłodze, umożliwiająca sprawny załadunek i wyładunek towarów. Punkty kotwiczenia ładunku sprawiają, że transport rzeczy jest niezwykle bezpieczny. Poza tym, pod podłogą przedziału ładunkowego są do dyspozycji 2 praktyczne pojemniki, do których można zmieścić najpotrzebniejsze rzeczy. Dostęp do nich jest łatwy: wystarczy podnieść podłogę, którą da się również zaczepić o kratę. 

Do wykonania Pandy Van użyto materiałów o wysokiej jakości, zapewniających komfort akustyczny, wyszukane elementy wykończenia oraz nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

Panda Van jest standardowo wyposażona w 4 poduszki powietrzne, lusterka zewnętrzne regulowane mechanicznie, wielofunkcyjny wyświetlacz, gniazdo 12V na desce rozdzielczej, Fix & Go, elektryczne wspomaganie kierownicy DualDrive. Panda Van występuje z napędem 0.9 Natural Power CNG 70 KM . Silnik spełnia normę Euro 6D.

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 47
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl