Fullback
Fiat Professional

Fiat Professional

Fullback

Pick-up Fiata Professional powstał z rzeczywistych potrzeb Klienta wykorzystującego samochód do celów służbowych, ale charakteryzuje się również ogromną uniwersalnością, dzięki której z łatwością odnajduje się w życiu codziennym, zgodnie z założeniami Fiata Professional. Fullback jest mocny, zwinny i stylowy, komfortowy i bezpieczny.

Nowy Fullback jest jednym z pierwszych pick-upów na świecie z aluminiowym blokiem silnika, który łączy maksymalną lekkość z maksymalną mocą. Dostępny jest z dwu lub cztero-drzwiową kabiną. Maksymalna masa ciągniętej przyczepy może wynieść do 3100 kg. Dostępny jest zarówno z 6-stopniową manualną, jak i 5-stopniową automatyczną skrzynią biegów.

Nowy Fullback jest gotowy na wszystko.

Fiat Fullback może być napędzany silnikami: diesel 2.4 180 KM i diesel 2.4 150 KM. Wyjątkowy elektroniczny selektor trybu napędu 4WD pozwola na dystrybucję momentu obrotowego między przednią i tylną oś (dostępny w wersji LX).

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
W tej chwili ten model nie jest dostępny od ręki w salonie.
Skontaktuj się z nami, aby go zamówić.
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl