Fiorino
Fiat Professional

Fiat Professional

Fiorino

Zwinny i mocny z zewnątrz – przestronny i komfortowy w środku. Fiorino to auto bezkompromisowe w kwestii komfortu. Ergonomiczne fotele, deska rozdzielcza i bogate wyposażenie kabiny zaprojektowano z prawdziwą dbałością o szczegóły – tak, aby zapewnić jak największy komfort pasażerom oraz zadowolić nawet najbardziej wymagających pracowników .

Fiorino to samochód dostawczy stworzony do miasta. Jest przestrzenny i wszechstronny (do 2.8 m3 pojemności ładunkowej). Ma idealne wymiary zewnętrzne 3.957 m długości i 1.716 m szerokości. Dostęp do przedziału ładunkowego jest prosty i funkcjonalny. Szerokie przesuwane drzwi boczne zapewniają wygodny dostęp do środka. Fiorino to samochód, którego rozwiązania sprawiają, że korzystanie z niego jest praktyczne i efektywne. Komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność zapewniają wysoką koncentrację podczas jazdy. Fiorino to samochód stworzony by pomóc Ci w pracy.

Fiorino Kombi to wszechstronny samochód posiadający wymiary typowe dla małego pojazdu jednobryłowego ale przestronność prawdziwego samochodu dostawczego. Idealny do transportu mieszanego (do 5 miejsc siedzących oraz mnóstwo przestrzeni na towary i bagaże). Budowa samochodu umożliwia modułowanie przestrzeni (możliwość konfiguracji siedzeń w zależności od potrzeb transportowych).

Fiat Professional Fiorino występuje z następującymi silnikami: 1.3 MultiJet II 80 KM, 1.3 MultiJet II EcoJet 80 KM, 1.3 MultiJet II 95 KM, 1.3 MultiJet II EcoJet 95 KM, 1.4 Fire 77 KM, 1.4 Fire Natural Power (CNG) 70/77 KM. Wszystkie jednostki napędowe spełniają normę Euro 6.

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl