Ducato
Fiat Professional

Fiat Professional

Ducato

Warunki, w których pracujemy, ulegają ciągłym zmianom. Najważniejsze są efektywność, technologia, jak również niezawodność i wytrzymałość. Nie można jednak zapomnieć także o elastyczności, komforcie i stylu. Właśnie z tego powodu powstał nowy Fiat Ducato – samochód perfekcyjnie dostosowujący się do zmiennych warunków pracy.

Ducato jest łatwy w prowadzeniu, bezpieczny i gotów towarzyszyć Ci w każdym wyzwaniu – zawsze dostosuje się do Twoich wymagań. Ten samochód, to idealne narzędzie pracy dla każdej firmy.

W pracy istotne jest ograniczanie kosztów i osiąganie najlepszych efektów, przy utrzymaniu doskonałej jakości. Ducato dostępny w wersjach do przewozu towarów, do przewozu osób oraz do zabudowy, zapewnia świetne osiągi, maksymalną elastyczność, dużą ładowność, efektywność i jedne z najniższych na rynku kosztów eksploatacji. 

Od wielu lat Nr 1 w swojej kategorii - bezkonkurencyjny i po prostu najlepszy dla najlepszych.

Ducato do przewozu towarów występuje między innymi jako: Ducato Furgon (duże pojemności i ładowności), 7-osobowa brygadówka (zaprojektowana do przewozu Twojej brygady), Kabina ze skrzynią (funkcjonalność, pojemność, praktyczność).

Ducato do przewozu osób występuje w wersjach Ducato Kombi (przewiezie wszystko i wszystkich), Ducato Panorama (podróżowanie w pełnym komforcie).

Ducato do zabudowy - baza do funkcjonalnych i racjonalnych zabudów (do zabudowy, podwójna kabina, platforma).

Dostępne silniki: 2.3 MultiJet 120 KM*, 2.3 MultiJet II 140 KM, 2.3 MultiJet 160 KM*, 2.3 MultiJet Power 177 KM. Dodatkowo w wersji do przewozu towarów i osób dostępny jest silnik 3.0 CNG Natural Power 136 KM. Wszystkie jednostki napędowe spełniają normę Euro 6D.

*Nie występuje w wersji do przewozu osób.

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 47
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl