Doblò Cargo
Fiat Professional

Fiat Professional

Doblò Cargo

Stylistyka samochodu osobowego, lepsze osiągi i większa wydajność, dzięki niskim kosztom eksploatacji – nowy Fiat Doblò Cargo to pojazd, który zwiększy wartość pracy każdego profesjonalisty. Doblò Cargo jest niezastąpionym partnerem, który dzięki precyzyjnym i inteligentnym rozwiązaniom zaspokaja wszelkie potrzeby użytkowników – czyni pracę przyjemniejszą i dającą więcej satysfakcji. 

Opis nowego Doblò Cargo można streścić w kilku słowach: większa funkcjonalność, większa wydajność, większa wartość.

Doblò Cargo to szeroka gama możliwości ładunkowych i liczne rozwiązania dla potrzeb transportowych. Poza tym nowy styl w zgodzie z funcjonalnością, znakomite osiągi i jeszcze większa zwrotność. Dla tego samochodu bezpieczeństwo w pracy to priorytet. 

Doblò Kombi to wrzechstronny samochód będący idaealnym rozwiązaniem w przypadku transportu mieszanego osób i towarów. Doblò Kombi oprócz funkcjonalności, wydajności i wszechstronności Doblò Cargo zapewnia równie wysoki poziom bezpieczeństwa a dodatkowo jest cichy i komfortowy jak samochód osobowy.

Fiat Doblò Cargo występuje w następujących opcjach: Furgon Standard (praktyczny, solidny i funkcjonalny), Furgon Maxi (35 cm dłuższy oraz o rekordowej ładowności od 750 do 1005 kg), Furgon z wysokim dachem (jeszcze wyższy, jeszcze większy - wysokość przedziału ładunkowego 1550 mm), Furgon XL (wysoki dach, duży rozstaw osi, dodatkowa przestrzeń), Doblo WorkUp (stworzony do pracy i do miasta), Platforma do zabudowy (baza do zabudowy dopasowanej do wszelkich potrzeb użytkownika).

Dostępne silniki dla Doblò Cargo i Doblò Kombi: 1.3 MultiJet II 80 KM, 1.3 MultiJet II 95 KM, 1.6 MultiJet II 105 KM, 1.6 MultiJet 120 KM , 1.4 T-Jet Natural Power CNG/BZ 115/120 KM. Wszystkie silniki spełniają normę Euro 6D.

Auto PLUS jest dealerem Fiat Professional już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Fiat Professional
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 47
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Jarosław Dąbrowski
Kierownik Salonu Fiat Professional
Kom:
668 231 816
Tel:
58 777 47 48
jaroslaw.dabrowski@autoplus.com.pl