500 L
Fiat

Fiat

500 L

Model 500 L narodził się aby zaspokoić potrzeby i oczekiwaania każdej rodziny. Wielość wariantów tego modelu sprawia, że można wybrać wersję miejską albo bardziej outdoorową - 500 L Trekking.

W Fiacie 500 L pomieścisz 5 osób z kompletem walizek, a to wszystko dzięki niezwykle pojemnemu bagażnikowi liczącemu 400 litrów, a także licznym kieszeniom i uchwytom, ułatwiającym bezpieczny przewóz rzeczy. Komfort podróżowania jest także zapewniany za sprawą regulacji siedzeń i tworzenia nowych przestrzeni. Oparcie przedniego fotela pasażera można złożyć na płasko, a siedzenia z tyłu regulować do przodu i do tyłu. Efekt złożonych siedzeń da się uzyskać jednym prostym ruchem, a to za sprawą funkcji „fold & tumble”. Uzyskana w ten sposób płaska, wolna przestrzeń ładunkowa pozwala na pomieszczenie dodatkowej ilości przedmiotów.

Fiat 500 L - Przy gabarytach 4.15 m długości, 1.78 m szerokości i 1.66 m wysokości łaczy w sobie przestrzeń i komfort wnętrza minivana z łatwością parkowania samochodu miejskiego. Ten wyjątkowy samochód oferuje wiele opcji personalizacji (10 kolorów nadwozia, lakierowanie bi-colore i felgi w różnych wzorach i kolorach). Szklany dach panoramiczny zapewnia doskonały widok dzięki największej w tej kategorii samochodów powierzchni aż 1.5 m2. Dach występuje w dwóch wersjach: montowany na stałe i otwierany elektrycznie SkyDome.

Fiat 500 L Cross - Wysokie zawieszenie, specjalne zderzaki z dodatkowymi osłonami oraz wiele innych detali takich jak satynowe elementy, boczne listwy ochronne z elemntami chromowanymi oraz specjalne nakładki na zderzaki i błotniki. Nie należy też zapomnieć o 17" felgach tustępnych już w wyposażeniu standardowym.

Fiat 500 L występuje w trzech wersjach wyposażenia: POP, POP STAR i LOUNGE. W wersji POP standardowe wyposażenie obejmuje między innymi tylną kanapę przesuwaną, składaną i dzieloną 60/40 z systemem Fold & Tumble, 6 poduszek powietrznych, podwójną podłogę bagażnika Cargo Magic Space. Samochód występuje w wersjach silnikowych: 1.4 95 KM i 1.6 MultiJet II 120 KM.

Fiat 500 L Cross występuje w następujących poziomach wyposażenia: Cross LITE, TREKKING i BEATS EDITION. W podstawowej wersji TREKKING LITE mamy już międy innymi 6 poduszek powietrznych, tempomat, klimatyzację, podwyższone zawieszenie, system Traction+, radio CD/MP3 z 5" dotykowym ekranem i systemem Bluetooth. Samochód występuje w wersjach silnikowych: 1.4 95 KM i 1.6 MultiJet II 120 KM.

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Patryk Soliński
Doradca Klienta Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
patryk.solinski@autoplus.com.pl
Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
Kom:
696 756 985
Tel:
58 777 47 46
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl