500
Fiat

Fiat

500

Prawdziwe legendy nigdy się nie starzeją: one się tylko zmieniają. Idealny przykład stanowi Fiat 500 – ikona włoskiego designu i stylu życia, która od niemal sześćdziesięciu lat odkrywa na nowo swój ponadczasowy charakter i ciągle się odnawia, jednocześnie dochowując wierności dotychczasowemu duchowi. Od zawsze kultowy i stylowy Fiat 500, teraz jawi się wszystkim z jeszcze bardziej zuchwałym, a zarazem urzekającym charakterem. Na jego nowy wygląd składa się sympatyczna „buźka”, gotowa zadziwiać i podbijać serca każdego kierowcy.

Spójrzmy chociażby na światła tylne, z środkowym elementem wkomponowanym w kolor karoserii i na chromowane wstawki. Zapoznajmy się z wnętrzem: nową deską rozdzielczą, kierownicą, przyciskami czy materiałami – teraz to wszystko jest jeszcze nowocześniejsze. Każdy detal opracowano w taki sposób, aby nowa 500-ka jeszcze mocniej wyróżniała się oryginalnością. Tak charakterystyczny, rozpoznawalny z wyglądu Nowy Fiat 500 zachowuje, a jednocześnie odkrywa na nowo swe klasyczne, zaokrąglone linie wnętrza. To one od zawsze definiowały ten model jako wyjątkowy.

Ponieważ legendy również ewoluują Fiat 500 pojawił się rówież w wersji 500 C. Jeszcze bardziej oryginalny, pełen uroku i śmiałości z otwieranym elektrycznie przesuwanym dachem o zaokrąglonym kształcie z tylną szybą, trzecim światłem stopu i spojlerem. Nietypowe i odważne rozwiązania podkreślają zdolność 500 C do odradzania się na nowo bez utraty swojego nieprzemijającego charakteru.

Fiat 500 występuje w trzech poziomach wyposażenia: POP, LOUNGE i 500S (oraz z pakietem specjalnym). W wersji podstawowej POP dostępne jest między innymi 7 poduszek powietrznych, LEDowe światła do jazdy dziennej, klimatyzacja, tylna kanapa dzielona 50/50, system UConnect Radio z 6 głośnikami. Do wyboru są: silnik 1.2 69 KM łączony ze skrzynią półautomatyczną Dualogic i nowy silnik hybrydowy 1.0 70 KM.

Fiat 500 C występuje w wersji wyposażenia LOUNGE z opcjonalnym pakietem specjalnym. Wyposażenie obejmuje między innymi 7 poduszek powietrznych, LEDowe światła do jazdy dziennej, klimatyzację, materiałowy dach elektrycznie otwierany, chromowaną osłonę chłodnicy, pakiet Chromo. Dostępne silniki: 1.2 69 KM oraz 0.9 TwinAir Turbo 105 KM.

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Patryk Soliński
Doradca Klienta Fiat
Kom:
606 460 380
Tel:
58 777 47 44
patryk.solinski@autoplus.com.pl
Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
Kom:
696 756 985
Tel:
58 777 47 46
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl