Stelvio
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Stelvio

Od samego początku istnienia Marka Alfa Romeo tworzy modele, które rewolucjonizują nasze doświadczenia związane z prowadzeniem samochodu. Mimo upływu lat konstrukcja i design kolejnych modeli Alfa Romeo, wciąż jest podziwiane i naśladowane. Teraz, po niemal 107 latach istnienia Alfa Romeo, mamy okazję być świadkami wyjątkowego przełomu. Nadchodzi Stelvio, stworzony by spełnić najwyższe oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego entuzjasty jazdy.

Czy SUV może dostarczyć tych samych emocji co sportowy sedan? Stelvio to kwintesencja twierdzącej odpowiedzi na powyższe pytanie! Udoskonalony w najdrobniejszych szczegółach dla maksymalnej przyjemności z jazdy. Wyjątkową premierą w tym modelu jest to, że siedząc wyżej niż w samochodach sportowych nie tracisz sportowych doznań prowadzenia samochodu. Uczucia, których doświadczysz za kierownicą Stelvio są absolutnym przełomem w świecie SUV-ów. Dzięki innowacyjnej platformie, Stelvio idealnie łączy w sobie zwinność samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a. Jest w nim wystarczająco dużo przestrzeni, by pomieścić wszystkie wyzwania dnia codziennego, ale z pewnością nie ma tu miejsca na... konformizm.

Stelvio to niekłamana przyjemność z jazdy i oryginalny design Alfy Romeo udoskonalony i zdefiniowany na nowo.

Alfa Romeo Stelvio występuje w wersjach: STELVIO BUSINESS, STELVIO, STELVIO SUPER oraz STELVIO SPRINT, TI oraz STELVIO VELOCE.

Wersja STELVIO dostępna jest w dwóch wersjach silnikowych 2.2 Turbo Diesel 160 KM (napęd na tylną oś RWD) oraz 2.0 Turbo Benzyna 200 KM. Oba silniki współpracują z 8-biegową skrzynią automatyczna. W standardzie dla tej wersji znajdziemy między innymi pakiet "Lightning" - Bi-ksenony, 17" koła ze stopów lekkich, klimatyzację automatyczną dwustrefową, asystenta pasa ruchu LDW, Audio Hi-Fi z 8 głośnikami, wyświetlacz 8.8".

W modelu Alfa Romeo STELVIO dostępne są dodatkowo silniki: 2.2 Turbo Diesel 210 KM oraz 2.0 Turbo Benzyna 280 KM.

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Bartosz Wiśniewski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl
Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 785
Tel:
58 777 47 41
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 40
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl