Giulia
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Giulia

Alfa Romeo Giulia należy do samochodów, które dają przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie. Giulia wyróżnia się wszystkimi niepowtarzalnymi cechami Alfy Romeo: wyczuciem proporcji, prostotą, eleganckimi liniami nadwozia i precyzyjnie wykonanymi detalami wnętrza, które nieustannie przypominają o sportowym charakterze. Giulia nawet w podstawowej wersji jest wyposażona w innowacyjne systemy informacyjno-multimedialne nowej generacji, sterowane intuaicyjnym panelem obrotowym na środkowej konsoli. Alfa Romeo Giulia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa, dzięki którym zdobyła pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

W projekcie zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Ultralekkim materiałom, takim jak włókno węglowe, aluminium i kompozyty aluminium towarzyszą wyjątkowe rozwiązania systemów wspomagania jazdy oraz zastrzeżone systemy zawieszeń przednich. Zgodnie z kulturą techniczną Alfy Romeo, projekt, wykonanie oraz wybór materiałów na podwozie i zawieszenia muszą być zawsze doskonałe. W wyniku tego postanowiono, że elektronika powinna zostać wykorzystana tylko do spotęgowania doznań podczas jazdy, zapewnionych już zresztą przez doskonałą mechanikę.

Styl jazdy zależy od kierowcy i od drogi. Nowa Giulia sprawi, że każda podróż będzie niezapomnianym przeżyciem.

Gama Alfa Romeo Giulia obejmuje wersje: GIULIA, GIULIA SUPER, GIULIA VELOCE, GIULIA BUSINESS i legendarna GIULIA QUADRIFOGLIO. 

W wersji podstawowej występuje między innymi automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, tempomat, czujniki deszczu i zmierzchu, kolorowy wyświetlacz 3.5", system Alfa DNA z trzema trybami jazdy (Dynamic, Normal, Anvanced Efficiency), zintegrowany system hamowania IBS+AEB.

Do napędu Giulii służą następujące silniki: 2.2 Turbo Diesel 150 KM (w wersji GIULIA SUPER również o mocy 180 KM) dostępny z manualną 6-biegową lub automatyczną 8-biegową skrzynią biegów, 2.0 Turbo Benzyna 200 KM współpracuje tylko z 8-biegową skrzynią automatyczną. 

Wersja GIULIA VELOCE posiada silnik 2.2 Turbo Diesel 210 KM oraz silnik benzynowy 2.0 Turbo 280 KM. Obie jednostki współpracują z automatyczną skrzynią biegów.

Dla najmocniejszej wersji GIULIA QUADRIFOGLIO zarezerwowany jest silnik benzynowy 2.9 V6 o zawrotnej mocy 510 KM.

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
Dawid Tylka
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 353 780
Tel:
58 777 47 41
dawid.tylka@autoplus.com.pl
Maciej Gościcki
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
604 221 968
Tel:
58 777 47 42
maciej.goscicki@autoplus.com.pl
Radosław Cienkusz
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 960
Tel:
58 777 47 43
radoslaw.cienkusz@autoplus.com.pl
Michał Czoczys
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
Kom:
668 231 987
Tel:
58 777 47 40
michal.czoczys@autoplus.com.pl