Giulia
Alfa Romeo

Alfa Romeo

Giulia

Alfa Romeo Giulia należy do samochodów, które dają przyjemność z jazdy na najwyższym poziomie. Giulia wyróżnia się wszystkimi niepowtarzalnymi cechami Alfy Romeo: wyczuciem proporcji, prostotą, eleganckimi liniami nadwozia i precyzyjnie wykonanymi detalami wnętrza, które nieustannie przypominają o sportowym charakterze. Giulia nawet w podstawowej wersji jest wyposażona w innowacyjne systemy informacyjno-multimedialne nowej generacji, sterowane intuaicyjnym panelem obrotowym na środkowej konsoli. Alfa Romeo Giulia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa, dzięki którym zdobyła pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

W projekcie zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Ultralekkim materiałom, takim jak włókno węglowe, aluminium i kompozyty aluminium towarzyszą wyjątkowe rozwiązania systemów wspomagania jazdy oraz zastrzeżone systemy zawieszeń przednich. Zgodnie z kulturą techniczną Alfy Romeo, projekt, wykonanie oraz wybór materiałów na podwozie i zawieszenia muszą być zawsze doskonałe. W wyniku tego postanowiono, że elektronika powinna zostać wykorzystana tylko do spotęgowania doznań podczas jazdy, zapewnionych już zresztą przez doskonałą mechanikę.

Styl jazdy zależy od kierowcy i od drogi. Nowa Giulia sprawi, że każda podróż będzie niezapomnianym przeżyciem.

Gama Alfa Romeo Giulia obejmuje wersje: GIULIA BUSINESS, GIULIA, GIULIA SUPER, GIULIA SPRINT, GIULIA VELOCE, GIULIA TI, GIULIA BUSINESS i legendarna GIULIA QUADRIFOGLIO. 

W wersji podstawowej występuje między innymi automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, tempomat, czujniki deszczu i zmierzchu, kolorowy wyświetlacz 7", system Alfa DNA z trzema trybami jazdy (Dynamic, Normal, Anvanced Efficiency), zintegrowany system hamowania IBS+AEB.

Do napędu Giulii służą następujące silniki: 2.2 Turbo Diesel 160 KM (od wersji GIULIA SUPER również o mocy 210 KM) z automatyczną 8-biegową skrzynią biegów, 2.0 Turbo Benzyna 200 KM.

Wersja GIULIA VELOCE posiada silnik 2.2 Turbo Diesel 210 KM oraz silnik benzynowy 2.0 Turbo 280 KM. Obie jednostki współpracują z automatyczną skrzynią biegów i napędem na obie osie.

Dla najmocniejszej wersji GIULIA QUADRIFOGLIO zarezerwowany jest silnik benzynowy 2.9 V6 o zawrotnej mocy 510 KM

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Model
moc
paliwo
Pojemność
kolor
cena
W tej chwili ten model nie jest dostępny od ręki w salonie.
Skontaktuj się z nami, aby go zamówić.
Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 785
Tel:
58 777 47 41
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
Kom:
533 343 950
Tel:
58 777 47 40
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl