Ewolucja zgodna z wizją Alfa Romeo

Mistrzowski po(d)pis włoskiego stylu, piękna i technologii. Elementów stworzonych, by oferować ekscytującą przyjemność z jazdy. Niezwykle dynamiczny i atletyczny design, w którym wyjątkowe logo marki zostało idealnie zestrojone z energią nieubłaganie nadchodzącej ewolucji.

Kiedy zamiłowanie do sportu spotyka się elektrycznością

Radość z jazdy jest kluczową cechą każdej Alfy Romeo. Samochód koncepcyjny Tonale antycypuje elektryfikację, dokonując tego w idealnym stylu Alfy Romeo. Oferuje najlepszą dynamikę jazdy, zaprojektowanym specjalnie w celu dostarczenia nowych i intensywnych emocji.

Jeszcze większe emocje dzięki elektryfikacji

Ekskluzywny selektor jazdy D.N.A Alfa Romeo wkracza w zupełnie nowy wymiar dzięki koncepcji Tonale. W rzeczywistości, różne tryby jazdy zostały specjalnie tak przygotowane, aby można je było integrować z funkcjami hybrydowego układu przeniesienia napędu.

Alfa Romeo

Tonale

Nowoczesny styl Alfa Romeo

Intrygujące i komfortowe wnętrze samochodu, wykonane z eleganckich materiałów i wykończone materiałami najwyższej jakości. W samochodzie koncepcyjnym Tonale każdy szczegół został dokładnie przestudiowany, by osiągnąć jeden cel: ulepszoną funkcjonalność dla kierowcy i pasażerów. Jeszcze bardziej wyjątkowe i bardziej emocjonujące wrażenia z jazdy.

AutoPLUS

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu

Alfa Romeo Tonale

BRAK OFERT

Zobacz mniej