Od samego początku istnienia Marka Alfa Romeo tworzy modele, które rewolucjonizują nasze doświadczenia związane z prowadzeniem samochodu. Mimo upływu lat konstrukcja i design kolejnych modeli Alfa Romeo, wciąż jest podziwiane i naśladowane. Teraz, po niemal 107 latach istnienia Alfa Romeo, mamy okazję być świadkami wyjątkowego przełomu. Nadchodzi Stelvio, stworzony by spełnić najwyższe oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego entuzjasty jazdy.

Czy SUV może dostarczyć tych samych emocji co sportowy sedan? Stelvio to kwintesencja twierdzącej odpowiedzi na powyższe pytanie! Udoskonalony w najdrobniejszych szczegółach dla maksymalnej przyjemności z jazdy. Wyjątkową premierą w tym modelu jest to, że siedząc wyżej niż w samochodach sportowych nie tracisz sportowych doznań prowadzenia samochodu. Uczucia, których doświadczysz za kierownicą Stelvio są absolutnym przełomem w świecie SUV-ów. Dzięki innowacyjnej platformie, Stelvio idealnie łączy w sobie zwinność samochodu sportowego z wygodą klasycznego SUV-a. Jest w nim wystarczająco dużo przestrzeni, by pomieścić wszystkie wyzwania dnia codziennego, ale z pewnością nie ma tu miejsca na… konformizm.

Stelvio to niekłamana przyjemność z jazdy i oryginalny design Alfy Romeo udoskonalony i zdefiniowany na nowo.

Alfa Romeo

Stelvio

Alfa Romeo Stelvio występuje w wersjach: BUSINESS, STELVIO, SUPER, SPRINT, TI, VELOCE, VELOCE TI i legendarne  STELVIO QUADRIFOGLIO.

Stelvio dostępne jest w dwóch wersjach silnikowych 2.2 Turbo Diesel 190 KM oraz 2.0 Turbo Benzyna 200 KM. Od modelu Alfa Romeo TI dostępne są dodatkowo silniki: 2.2 Turbo Diesel 210 KM oraz 2.0 Turbo Benzyna 280 KM. Wszystkie jednostki napędowe współpracują z 8-biegową skrzynią automatyczna. W standardzie dla znajdziemy między innymi pakiet „Lightning” – Bi-ksenony, 17″ koła ze stopów lekkich, klimatyzację automatyczną dwustrefową, asystenta pasa ruchu LDW, Audio Hi-Fi z 8 głośnikami, wyświetlacz 8.8″ z Android Auto i Apple CarPlay.

AutoPLUS

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Alfa Romeo Stelvio

Zobacz wszystkie
Alfa Romeo  STELVIO 2.0 280 KM AT Q4 TI
Alfa Romeo STELVIO 2.0 280 KM AT Q4 TI
Cena katalogowa

266150 zł

Cena specjalna

241500 zł

Moc

280 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

1995 cm3

Napęd

Q4

Skrzynia biegów

Automatyczna

Rata kredytu od

1710 zł

Alfa Romeo 2.0 280 KM VELOCE
Alfa Romeo 2.0 280 KM VELOCE
Cena katalogowa

272850 zł

Cena specjalna

247500 zł

Moc

280 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

1995 cm3

Kolor

Szary Metalik - Slilverstone Grey

Rocznik

2021

Wersja wyposażenia

Veloce

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
Bartosz Wiśniewski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl