Gotowa do stawiania czoła przyszłym wyzwaniom nowa Giulietta MY 2016 jest ucieleśnieniem „ducha Alfy”, który jest wyraźnie widoczny w elementach stylistyki nadwozia, takich jak jedyna w swoim rodzaju osłona chłodnicy o wzorze plastra miodu. Prawdziwie włoski styl odzwierciedla wnętrze samochodu, które w nowej wersji zostało zaprojektowane z myślą o kierowcy.

Standardowe wyposażenie nowej Giulietty obejmuje najnowocześniejsze systemy elektroniczne, zapewniające dynamiczną kontrolę i bezpieczeństwo. Zadaniem zawieszenia o unikatowej charakterystyce jest zapewnienie doskonałego prowadzenia zwłaszcza podczas pokonywania ostrych zakrętów przy dużych prędkociach.

Styl, technologia, dynamika Alfy Romeo Giulietta czynią ten model najbardziej bezkompromisowym w segmencie.

Alfa Romeo

Giulietta

Alfa Romeo Giulietta występuje w trzech wersjach: GIULIETTA SUPER, GIULIETTA SPORT i GIULIETTA VELOCE. W standardowym wyposażeniu znajdziemy między innymi 6 poduszek powietrznych, nowoczesny system multimedialny UConnect Live obejmująy 5″ wyświetlacz dotykowy, obsługę bluetooth, odtwarzanie plików MP3 i strumieniowe przesyłanie dźwięku, gniazdo AUX-IN, port USB, polecenia głosowe oraz lektora SMS, skórzaną kierownicę, klimatyzację i 16″ felgi ze stopów lekkich.

Do napędu Giulietty mogą posłużyć następujące silniki benzynowe: 1.4 TB 120 KM. W gamie silników wysokoprężnych znajdują się: 1.6 MultiJet 120 KM, 1.6 MultiJet 120 KM z TCT, w wersji GIULIETTA VELOCE występuje jeszcze 2.0 MultiJet 170 KM z TCT.

AutoPLUS

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Alfa Romeo Giulietta

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
Bartosz Wiśniewski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl