Gotowa do stawiania czoła przyszłym wyzwaniom nowa Giulietta MY 2016 jest ucieleśnieniem „ducha Alfy”, który jest wyraźnie widoczny w elementach stylistyki nadwozia, takich jak jedyna w swoim rodzaju osłona chłodnicy o wzorze plastra miodu. Prawdziwie włoski styl odzwierciedla wnętrze samochodu, które w nowej wersji zostało zaprojektowane z myślą o kierowcy.

Standardowe wyposażenie nowej Giulietty obejmuje najnowocześniejsze systemy elektroniczne, zapewniające dynamiczną kontrolę i bezpieczeństwo. Zadaniem zawieszenia o unikatowej charakterystyce jest zapewnienie doskonałego prowadzenia zwłaszcza podczas pokonywania ostrych zakrętów przy dużych prędkociach.

Styl, technologia, dynamika Alfy Romeo Giulietta czynią ten model najbardziej bezkompromisowym w segmencie.

Alfa Romeo

Giulietta

Alfa Romeo Giulietta występuje w trzech wersjach: GIULIETTA SUPER, GIULIETTA SPORT i GIULIETTA VELOCE. W standardowym wyposażeniu znajdziemy między innymi 6 poduszek powietrznych, nowoczesny system multimedialny UConnect Live obejmująy 5″ wyświetlacz dotykowy, obsługę bluetooth, odtwarzanie plików MP3 i strumieniowe przesyłanie dźwięku, gniazdo AUX-IN, port USB, polecenia głosowe oraz lektora SMS, skórzaną kierownicę, klimatyzację i 16″ felgi ze stopów lekkich.

Do napędu Giulietty mogą posłużyć następujące silniki benzynowe: 1.4 TB 120 KM. W gamie silników wysokoprężnych znajdują się: 1.6 MultiJet 120 KM, 1.6 MultiJet 120 KM z TCT, w wersji GIULIETTA VELOCE występuje jeszcze 2.0 MultiJet 170 KM z TCT.

AutoPLUS

Auto PLUS jest najstarszym dealerem Alfy Romeo na Pomorzu. Od lat podchodzimy do marki z oddaniem i pasją. Każdy Właściciel Alfy Romeo wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Alfa Romeo Giulietta

Zobacz wszystkie
Alfa Romeo Giulietta
Alfa Romeo Giulietta
Cena katalogowa

101040 zł

Cena specjalna

89900 zł

Moc

120 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

1368 cm3

Kolor Nadwozia

SZARY STROMBOLI GREY

Skrzynia Biegów

Manualna

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Maciej Kołakowski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
maciej.kolakowski@autoplus.com.pl
Kamil Szczepański
Kierownik Salonu Alfa Romeo/Jeep
kamil.szczepanski@autoplus.com.pl
Bartosz Wiśniewski
Doradca Klienta Alfa Romeo/Jeep
bartosz.wisniewski@autoplus.com.pl