Wybierz wymarzony samochód, pozostając w domu!
3/5/2020

Auto PLUS wdraża nowy program, który ma na celu wsparcie Klientów rozważających zakup nowego samochodu w tym trudnym dla wszystkich okresie.
Nowa strategia składa się z dwóch filarów obejmujących w pełni bezpieczny, zdalny kontakt z Dealerem bez konieczności wychodzenia z domu i prezentację on-line wybranego samochodu a we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA atrakcyjne finansowanie z pierwszą płatnością odroczoną nawet do 2021 roku i w wybranych przypadkach bezpłatną usługą Door to Door.

Wirtualny Dealer to usługa pozwalająca na kontakt Klientów z doradcami sprzedaży z Salonów marek należących do FCA, a więc Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional i Jeep, bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci mogą umówić się na „zdalną wizytę w Salonie” telefonicznie lub mailowo i otrzymać link umożliwiający bezpośrednie połączenie z doradcą. Sprzedawca dobierze i skonfiguruje nowe auto według potrzeb Klienta, przygotuje ofertę i przedstawi dogodne opcje finansowania. Ten innowacyjny proces wykorzystuje niezwykle łatwą w obsłudze platformę Google Hangouts, umożliwiającą prowadzenie rozmów video i demonstrację wybranych aut bez instalowania dodatkowego oprogramowania i z zachowaniem ścisłych procedur epidemiologicznych.

Na drugi filar składają się nowe, korzystne warunki finansowania z możliwością zdalnego załatwienia formalności i pierwszą płatnością odroczoną nawet o osiem miesięcy. FCA Bank i LEASYS przygotowały trzy promocyjne produkty:

  • abonament Leasys skierowany do Klientów biznesowych, z odroczoną płatnością pierwszej raty o 60 dni lub odroczonym odbiorem własnym pojazdu do 90 dni od momentu podpisania umowy oraz z bezpłatną dostawą nowo nabytego samochodu, tzw. Door to Door, do domu Klienta;
  • kredyt promocyjny FCA Bank „Odbierz Teraz, Zapłać Później” z dwoma wariantami okresów z odroczonymi ratami – o trzy lub nawet o osiem miesięcy, gdzie termin spłaty pierwszej raty przypada dopiero na 2021 rok, a wpłata własna wynosi od 0%. Kredyt jest dostępny w okresach od 24 do 84 miesięcy i zawiera ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt”, którego koszt doliczony jest do miesięcznej raty
  • leasing promocyjny Leasys „Odbierz Teraz, Zapłać Później” również z dwoma wariantami okresów z odroczonymi ratami o trzy lub osiem miesięcy oferowany w okresie od 24 do 60 miesięcy, z wykupem od 1% i ubezpieczeniem „Bezpieczny Leasing” którego koszt doliczony jest do raty leasingowej. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 3 lub 8 miesiącach (jest to odpowiednio 4 lub 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 3 lub 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto.
  • ubezpieczenia „Bezpieczny Kredyt/Leasing” dostępne są w trzech wariantach, w tym w wariancie Turbo pokrywającym spłaty rat w przypadku niezdolności do pracy, utraty pracy lub hospitalizacji i zgonu z każdej przyczyny oraz szeroką ofertę tzw. Medi Plan (assistance medyczny – w tym pomoc opiekuńcza, dostarczenie środków medycznych, spożywczych, a także korepetycje dla dzieci). Zakres ubezpieczenia utraty pracy i hospitalizacji stosuje się zamiennie w zależności od statusu ubezpieczonego w dniu zajścia zdarzenia. Ochrona dotyczy nie tylko osób fizycznych zatrudnionych na umowę o pracę, ale również osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą tzw. IDG, w tym spółek cywilnych i zabezpiecza spłatę 6 rat w przypadku jednego zdarzenia, a maksymalnie 12 rat w całym okresie ubezpieczenia.

Program jest realizowany pod hasłem „Wybierz wymarzony samochód, pozostając w domu”, które podkreśla konieczność rygorystycznego przestrzegania wymogu niewychodzenia z domu, przy jednoczesnym zachowaniu postawy proaktywnej i optymistycznym spojrzeniu w przyszłość, i obejmuje wybrane samochody osobowe marek należących do Grupy FCA.

Szczegóły są dostępne na stronach:

www.salon.alfaromeo.pl

www.salon.fiat.pl

www.salon.fiatprofessional.pl

www.salon.jeep.pl

www.fcabank.pl

www.leasys.pl

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Auto PLUS 58 777 00 00!

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Jeep i Alfa Romeo - najlepsze ceny tylko w LIPCU 2020!

Największy wybór Jeep'ów i Alfa Romeo dostępnych od ręki. Promocyjne finansowanie: leasing 100% lub kredyt od 0%. Skonstatuj się z naszymi Doradcami: 58 777 00 00!

Czytaj dalej
Lipiec miesiącem wyprzedaży – zapraszamy na totalną wyprzedaż samochodów DEMO!

Rabaty na auta podemonstracyjne nawet ponad 80 tys! Spieszcie się!

Czytaj dalej
LIPIEC 2020 - wielka wyprzedaż Fiata 500 tylko w Auto PLUS!

W lipcu 2020 zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych ofert na Fiata 500. W Auto PLUS największy wybór samochodów dostępnych od ręki w korzystnych formach finansowania. Do wyboru: kredyt, leasing, wynajem. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami 58 777 00 00.

Czytaj dalej