Talento z Auto PLUS zawiozło zespół Kombii na próby 57 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu
2/9/2020

Koncert „Premiery” to jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. O główną nagrodę im. Karola Musioła rywalizować będzie dziesięciu artystów wyłonionych przez Radę Artystyczną Festiwalu. Auto PLUS trzyma kciuki za zespół Kombii i ich utwór "Przetrwamy"!

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Grzegorza Skawińskiego w dotarciu na próby do Opola, użyczając nasz niezawodny Fiat Professional Talento!

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Alfa Romeo z 5-letnią gwarancją!

Od 1 stycznia 2021 r. Alfa Romeo oferuje 5-letnią Przedłużoną Gwarancję Maximum Care na wszystkie nowe samochody marki!

Czytaj dalej
Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen, ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce!

Po ogłoszeniu 5-letniej gwarancji na wszystkie nowe samochody, Alfa Romeo prezentuje drugi filar nowej strategii marki w Polsce. Ambasadorem marki zostaje Robert Kubica, najsłynniejszy kierowca wyścigowy w Polsce i jednocześnie kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen.

Czytaj dalej
Nowy Fiat 500 najlepszym miejskim samochodem elektrycznym!

W konkursie Samochód Roku 2021 organizowanym przez What Car? Nowej 500 przyznano tytuły: Kabriolet Roku oraz Najlepszy, Mały, Elektryczny Samochód Miejski. Jury doceniło zasięg samochodu, styl jazdy i odnowione wnętrze. Zaledwie dwa miesiące po wprowadzeniu na rynek, w Europie sprzedano już ponad 10 000 egzemplarzy nowej 500!

Czytaj dalej