Talento z Auto PLUS zawiozło zespół Kombii na próby 57 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu
2/9/2020

Koncert „Premiery” to jeden z najstarszych koncertów Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. O główną nagrodę im. Karola Musioła rywalizować będzie dziesięciu artystów wyłonionych przez Radę Artystyczną Festiwalu. Auto PLUS trzyma kciuki za zespół Kombii i ich utwór "Przetrwamy"!

Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Grzegorza Skawińskiego w dotarciu na próby do Opola, użyczając nasz niezawodny Fiat Professional Talento!

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Alfa Romeo w abonamencie – proste zasady, duże korzyści!

Nowa, atrakcyjna cenowo oferta abonamentowa na wybrane modele samochodów marki Alfa Romeo. Szczegóły: 58 777 00 00

Czytaj dalej
Renegade 4xe i Compass 4xe: marka Jeep® stawia na hybrydy plug-in

Renegade 4xe i Compass 4xe to pierwsze zelektryfikowane modele Jeepa w regionie EMEA. Technologia hybrydowa plug-in sprawia, że oba SUV-y Jeepa 4xe są pionierami „zielonej" rewolucji marki. Nowe modele Jeep 4xe oznaczają że przyszłość marki jest w łączności ze światem, zelektryfikowana, przyjemna w prowadzeniu i bogate w przyjazną dla środowiska technologię.

Czytaj dalej
„Korzystna Przesiadka” do Fiata z rozliczeniem używanego auta

W Auto PLUS rusza promocja „Korzystna Przesiadka”, w ramach której oferujemy dodatkowy rabat na nowe Fiaty Tipo i 500 przy pozostawieniu w rozliczeniu lub złomowaniu używanego samochodu. Dodatkowe rabaty wynoszą +2000 zł w przypadku Fiata Tipo i +1000 zł przy wyborze Fiata 500 oraz łączą się z pozostałymi promocjami gotówkowymi i atrakcyjnym finansowaniem FCA Bank i Leasys.

Czytaj dalej