11 czerwca oraz od 13 do 18 czerwca zapraszamy na premierowy tydzień z nową Alfa Romeo Tonale, podczas Dni Otwartych w salonie Alfy Romeo w Auto PLUS!

Dowiedz się więcej o nowym modelu i umów się na jazdę testową!


Tonale to pierwszy model Alfa Romeo, wyposażony w hybrydowy układ napędowy, współpracujący z 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów, będący symbolem metamorfozy marki. Model cechuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu łączności i bezpieczeństwa takimi jak, przednie reflektory Full LED czy też Matrix Full LED, systemy autonomicznej jazdy ADAS 2, ekran dotykowy 10,25” czy cyfrowy wyświetlacz zegarów 12,3”. Wyjątkowa stylistyka modelu została zainspirowana kultowymi modelami Alfa Romeo. Wzrok przyciąga wyjątkowy, włoski design felg aluminiowych, nawiązujący do tarczy telefonu, tylne światła LED będące sygnaturą modelu, siedzenia z Alcantary lub skóry czy wielokolorowe oświetlenie wnętrza Ambient. Alfa Romeo Tonale to początek nowej ery elektryfikacji.

Model objęty jest 5-letnią gwarancją!


WYNAJEM SMART RENTING
Alfa Romeo Tonale jest dostępna od 1 850 zł netto miesięcznie w wynajmie Smart Renting. To elastyczna formuła dla firm: stała miesięczna rata co miesiąc, ze znajomością wartości wykupu samochodu od samego początku i możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

PROMOCYJNY LEASING
Korzystna oferta dla firm umożliwia finansowanie zakupu Alfa Romeo Tonale w atrakcyjnym koszcie całkowitym promocyjnego leasingu i niskiej miesięcznej racie. Zapewniamy minimum formalności i szybką decyzję leasingową.

KREDYT OD 0%
Kredyt umożliwia finansowanie Tonale z oprocentowaniem już od 0%. Oferujemy minimum formalności i szybką decyzję kredytową.

Szczegóły u Doradców Auto PLUS 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:

Image Description

Premiera Alfy Romeo Tonale w Auto PLUS!

5 czerwca 2022

11 czerwca oraz od 13 do 18 czerwca zapraszamy na premierowy tydzień z nową Alfa Romeo Tonale, podczas Dni Otwartych w salonie Alfy Romeo w Auto PLUS! Dowiedz się więcej o nowym modelu i umów się na jazdę testową! Tonale to pierwszy model Alfa Romeo, wyposażony w hybrydowy układ napędowy, współpracujący z 7-stopniową automatyczną […]

Czytaj dalej…

więcej
Image Description

Ruszyły zamówienia na Jeepa Grand Cherokee 4xe!

5 czerwca 2022

Można już składać zamówienia na całą gamę nowego Jeepa® Grand Cherokee 4xe, obejmującą modele Limited 4xe, Trailhawk 4xe, Overland 4xe i Summit Reserve 4xe. Piąta generacja najczęściej nagradzanego SUV-a w historii oferuje zupełnie nową architekturę pojazdu, nowy napęd hybrydowy plug-in, zupełnie nowy wygląd nadwozia i nowe wnętrze wyróżniające się […]

Czytaj dalej…

więcej
Image Description

NOWY ELEKTRYCZNY FIAT 500 – największy wybór tylko w Auto PLUS!

4 czerwca 2022

Nowy, w 100% elektryczny Fiat 500, to wyjątkowy miejski samochód:• wyróżnia się zasięgiem do 320 km w cyklu mieszanym i nawet do 460 km w cyklu miejskim• umożliwia cały dzień jazdy po zaledwie 5 minutach ładowania• wersja 3+1 z dodatkowymi tylnymi drzwiami zapewnia większy komfort dostępu do tylnych siedzeń• zapewnia jazdę wspomaganą na poziomie […]

Czytaj dalej…

więcej