Rodzina Tipo z bogatszym wyposażeniem: nowa gama Tipo „More”
28/1/2020

Nowa gama Tipo „More” oferuje specjalne pakiety dla wszystkich wersji wyposażenia w cenie, która gwarantuje Klientowi oszczędność nawet do 50%.

Dostępny w wersjach Street, Mirror, Lounge, S-Design i Sport, by spełnić oczekiwania Klienteli zróżnicowanej pod względem wieku, stylu i potrzeb w zakresie mobilności.

W 2019 r. Fiat Tipo osiągnął rekordową sprzedaż poza Włochami, uzyskując najlepszy udział w rynku od momentu wprowadzenia na rynek, wynoszący 2,5%.

Na sukces kompaktowego Fiata Tipo mają niewątpliwie wpływ jego design, jakość, komfort i wszechstronność oraz charakter, który wyraźnie wyróżnia się w każdej jego wersji i zawsze jest wierny koncepcji „less is more”.
Jest to kluczowy element strategii funkcjonalnej rodziny Fiata, który został szczególnie doceniony i nagrodzony w całej Europie. W 2019 r., poza granicami Włoch, Tipo osiągnął najlepszy w historii udział w rynku na poziomie 2,5%. W Niemczech, został niedawno uznany przez niemieckie Towarzystwo Nadzoru Technicznego Gesellschaft für Technische Überwachung (GTÜ) oraz magazyn Auto Zeitung za najbardziej niezawodne auto po trzech latach użytkowania.

More is more.
Dzisiaj, Fiat Tipo we wszystkich swoich odmianach jest po prostu „more”: bardziej sportowy w wersjach Sport i S-Design, bezpieczniejszy i bardziej komfortowy w wersji wyposażenia Lounge, bardziej technologiczny w wersji Mirror i bardziej stylowy w wersji Street. Każdy Fiat Tipo został wzbogacony w pakiety oferujące dodatkowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie, dzięki którym Klient może zaoszczędzić nawet do 50% ceny poszczególnych elementów.

Bardziej sportowy i komfortowy.
Idealna równowaga między sportowym miejskim charakterem a stylem zachwyca już na pierwszy rzut oka. Wersje Tipo Sport i S-Design zostały wzbogacone o elementy takie, jak  kontrastujący czarny dach i 18” dwukolorowe sportowe felgi aluminiowe oferowane przez Mopar®, markę FCA zajmującą się produktami i usługami posprzedażnymi dla wszystkich samochodów Grupy. Tipo Lounge „More” jest przeznaczony dla Klientów poszukujących większego komfortu i bezpieczeństwa, oferując obecnie w standardzie przyciemniane szyby, reflektory ksenonowe i pakiet bezpieczeństwa.

Więcej technologii w przystępnej cenie.
Przestronny i technologiczny, przeznaczony dla rodzin zainteresowanych łącznością ze światem, Tipo Mirror ma w standardzie przyciemniane szyby, automatyczną klimatyzację i tylne czujniki parkowania. Fiat Tipo Street skierowany jest natomiast do młodych ludzi oczekujących wyjątkowego komfortu bez kompromisów: bogatego wyposażenia i przystępnej ceny. Ta wersja wyposażenia jest teraz oferowana z czarną kolorystyką wnętrza, systemem UConnect™ z 5” ekranem dotykowym, kierownicą ze skóry z przyciskami i usługami UConnect™ live w standardzie.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
W Auto PLUS świętujemy 100 lat Fiata w Polsce!

Z okazji stulecia obecności Fiata w Polsce przy współpracy ze STOWARZYSZENIEM “FSO POMORZE” przygotowaliśmy ekspozycję Fiata 125p i Fiata 126p. Zapraszamy do podziwiania tych historycznych pojazdów i do skorzystania z atrakcyjnych ofert na współczesne modele Fiata. Zachęcamy do odwiedzenia Auto PLUS na Potokowej w Gdańsku!

Czytaj dalej
Alfa Romeo w ABONAMENCIE bez wpłaty własnej - Zapraszamy do Auto PLUS! 58 777 00 00

Alfa Romeo w ABONAMENCIE to najkorzystniejsza oferta dla Twojej firmy. Stelvio już od 1680 PLN netto/mies. Giulia już od 1599 PLN netto/mies.

Czytaj dalej
W Auto PLUS trwa wielka wyprzedaż rocznika 2019! Zapraszamy!

Akcja wyprzedażowa obejmuje modele osobowe i jest skierowana do Klientów indywidualnych oraz firm. Rabaty do 44 000 złotych!

Czytaj dalej