Nowość - Leasing Wolność Wyboru!
19/9/2019
 • „Leasing Wolność Wyboru" to nowy, konkurencyjny produkt finansowy FCA Poland i FCA Leasing Polska wyróżniający się dużą elastycznością i niskimi miesięcznymi ratami leasingowymi, adresowany głównie do małych firm i przedsiębiorców.
 • W ofercie „Leasing Wolność Wyboru" to Klient samodzielnie decyduje o wysokości wpłaty własnej, okresie umowy i zakładanym przebiegu kilometrów, a następnie ma możliwość spłaty rzeczywistej utraty wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całej wartości samochodu.
 • Oferta obejmuje finansowanie zakupu wszystkich modeli osobowych aut marek należących do FCA Poland: Alfa Romeo, Fiat i Jeep.
 • Dla przykładu - miesięczna rata leasingowa przy zakupie Fiata Tipo Sedan wynosi już od 486 zł netto, a w przypadku Jeepa Renegade'a - od 820 zł netto (przy założeniach: umowa na 36 miesięcy, 10% wpłaty własnej, limit rocznego przebiegu 20 tys. km/rok).

Nadchodzi jesień, a wraz z nią notowany od lat w Polsce wzmożony ruch na rynku flotowym. W czwartym kwartale roku firmy chętnie wymieniają lub powiększają parki samochodowe, korzystając przy tym z wygodnej formy finansowania w postaci leasingu.
FCA Poland wraz z FCA Leasing Polska, spółką finansową FCA na rynku polskim, wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu przedsiębiorców, oferując promocyjny „Leasing Wolność Wyboru". Ta nowa oferta obejmuje szeroką gamę samochodów osobowych marek Abarth, Alfa Romeo, Fiat oraz Jeep z roku produkcji 2019. Bazuje ona na leasingu operacyjnym, z wysoką wartością odkupu oraz, dzięki dofinansowaniu ze strony FCA Poland, naprawdę niskimi comiesięcznymi ratami.
„Leasing Wolność Wyboru" to niezwykle elastyczny produkt finansowy, który pozwala przedsiębiorcy decydować o wysokości wpłaty własnej, okresie umowy i zakładanym przebiegu kilometrów. Klient ma możliwość spłaty rzeczywistej utraty wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całej wartości samochodu, jak ma to miejsce w większości produktów finansowych. Z tego względu jest to też idealne rozwiązanie dla firm zainteresowanych kupnem droższego samochodu, dzięki wysokiej wartości końcowej Klient płaci czynsze leasingowe na podobnym poziomie, jak w przypadku zakupu tańszego auta w tradycyjnym leasingu ze standardową wartością końcową. Zastosowana wysoka wartość wykupu i dofinansowanie ze strony FCA Poland sprawiają, że w „Leasingu Wolnego Wyboru" Klient otrzymuje najniższą możliwą ratę miesięczną spośród wszystkich produktów oferowanych przez FCA Leasing Polska.

Korzyści dla Klienta finansowania „Leasing Wolność Wyboru":

 • Niska miesięczna rata leasingowa.
 • Możliwość wyboru okresu umowy, zakładanego przebiegu kilometrów oraz wysokości wpłaty własnej.
 • Brak konieczności wykupu pojazdu po zakończeniu umowy (gwarancja wykupu pojazdu przez dealera).
 • Klient ponosi jedynie koszt utraty wartości pojazdu.
 • Jednocześnie zachowane są korzyści podatkowe korzystającego wynikające z umowy leasingu.

Parametry produktu „Leasing Wolność Wyboru":

 • Nowe samochody wszystkich marek Alfa Romeo, Fiat i Jeep z 2019 roku produkcji.
 • Okres leasingu: 24, 35, 36, 47 lub 48 miesięcy.
 • Wpłata własna: 0-30 %.
 • Możliwość finansowania ubezpieczeń GAP, Bezpieczny Leasing, ubezpieczeń komunikacyjnych, przedłużonych gwarancji oraz produktów Mopar.
 • Stawka za przebieg powyżej limitu kilometrów uzależniona od modelu samochodu.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Jeep Renegade od 53 590 PLN netto!

Najlepsze letnie wyprzedaże Jeep Renegade tylko w Auto PLUS! 58 777 00 00

Czytaj dalej
Ekipa Auto PLUS na Jeep Camp 2019 na Mazurach!

Tegoroczny zlot Camp Jeep PL miał miejsce w Mrągowie na Mazurach. Na starcie stawiło się ponad 500 uczestników, w tym ekipa Auto PLUS! Edycja Camp Jeep PL 2019 nawiązuje do długiej historii marki Jeep oraz radosnych i beztroskich lat 60. i 70., kiedy to droga Route 66, wiodąca z Chicago do Santa Monica, przecinała całe USA i była jedyną drogą łączącą oba wybrzeża.

Czytaj dalej
Ponad 40 Fiatów Tipo dostępnych "od ręki"!

Tylko w Auto PLUS zamiast czekać na zamówiony samochód 3-4 miesiące, możesz mieć TIPO „od ręki” z rabatem wyprzedażowym 2018! TIPO Sedan 1.4 95 KM już od 44 900 PLN! Dostępna pełna gama kolorystyczna, w tym nowy lakier Zielony Toscana. W standardzie klimatyzacja, radio, 6 poduszek powietrznych i koło zapasowe. Możliwość montażu LPG! Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami: 58 777 00 00!

Czytaj dalej