„Korzystna Przesiadka” do Fiata z rozliczeniem używanego auta
23/8/2020

Chcesz kupić nowego Fiata Tipo lub 500 i nie wiesz, co zrobić ze swoim używanym samochodem? Pozostaw go w rozliczeniu Auto Plus lub dostarcz nam zaświadczenie o złomowaniu. W wakacyjnej akcji promocyjnej przy zakupie nowego Tipo lub 500, Salon przyjmie w rozliczeniu Twoje używane auto dowolnej marki, a transakcję premiuje dodatkowym rabatem w wysokości do 2000 zł. W programie na swoich właścicieli czekają modele bestsellerowej rodziny Tipo i 500 z rocznika 2020 z rabatem nawet do 8900 zł.

„Korzystna Przesiadka” to wakacyjna akcja marki Fiat i Auto PLUS, łącząca odkup lub złomowanie starego samochodu z nabyciem nowego auta z rodziny Tipo lub 500. Dzięki promocji Klient nie musi się martwić o sprzedaż swojego wysłużonego pojazdu, zamieszczenie ogłoszenia czy szukanie nabywcy – zrobi to za niego Dealer. Sama wycena w Salonie jest bezpłatna, a przesiadka niezwykle atrakcyjna, bo łączy promocyjny upust z pozostałymi akcjami specjalnymi i finansowaniem. Do udziału w programie kwalifikuje również zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Dzięki niemu do końca września można nabyć nowego Fiata Tipo z rabatem nawet do 8900 zł a Fiata 500 z upustem 1000 zł i atrakcyjnym finansowaniem.

Nie planujesz jeszcze wymiany samochodu, a chcesz zapewnić sobie czyste powietrze i bezpieczeństwo w Twoim aucie? Tylko teraz za 99 zł autoryzowane serwisy Fiata dokonują profesjonalnej dezynfekcji MOPAR PRIME pod hasłem „Weź głęboki oddech”. Zarazki, grzyby i bakterie gromadzące się w układzie wentylacji i klimatyzacji samochodu zanieczyszczają powietrze dostające się do kabiny, stwarzając zagrożenie dla pasażerów, w tym w szczególności dla dzieci, osób starszych i pozostałych narażonych na alergie czy choroby układu oddechowego. Dlatego niezmiernie ważne jest systematyczne dezynfekowanie całego układu połączone z wymianą filtra kabinowego. Obie operacje serwisowe należy wykonywać podczas każdego przeglądu okresowego, a więc co 15 000 km lub co najmniej raz w roku. Dodatkowo, w ramach trwającej letniej akcji serwisowej Klienci mogą skorzystać z innych usług zalecanych przed wakacyjnymi podróżami, jak np. kontrola najważniejszych elementów w samochodzie wpływających na bezpieczeństwo, a więc: opon, hamulców, amortyzatorów i piór wycieraczek, a także stanu akumulatora, by przed każdym wyjazdem czuć się pewnie i komfortowo.

Więcej szczegółów: 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Talento z Auto PLUS zawiozło zespół Kombii na próby 57 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

6 września ambasador Auto PLUS, Grzegorz Skawiński i zespół Kombii wezmą udział w konkursie "Premiery" w Opolu. Auto PLUS trzyma kciuki!

Czytaj dalej
Alfa Romeo w abonamencie – proste zasady, duże korzyści!

Nowa, atrakcyjna cenowo oferta abonamentowa na wybrane modele samochodów marki Alfa Romeo. Szczegóły: 58 777 00 00

Czytaj dalej
Renegade 4xe i Compass 4xe: marka Jeep® stawia na hybrydy plug-in

Renegade 4xe i Compass 4xe to pierwsze zelektryfikowane modele Jeepa w regionie EMEA. Technologia hybrydowa plug-in sprawia, że oba SUV-y Jeepa 4xe są pionierami „zielonej" rewolucji marki. Nowe modele Jeep 4xe oznaczają że przyszłość marki jest w łączności ze światem, zelektryfikowana, przyjemna w prowadzeniu i bogate w przyjazną dla środowiska technologię.

Czytaj dalej