Jeep Wrangler - najlepsze ceny tylko w KWIETNIU 2020!
12/3/2020

Najlepsze ceny tylko w KWIETNIU 2020!

Silnik benzynowy 2.0 Turbo 272KM już od 207.900 zł

Silnik diesla 2.2 200KM już od 209.900 zł

Największy wybór Wranglerów dostępnych od ręki. Skonstatuj się z naszymi Doradcami: 58 777 00 00!

WIERNOŚĆ ZASADOM

Nowy Jeep® Wrangler pozostaje wierny tradycji, łącząc wypróbowane rozwiązania z nowoczesną stylistyką i materiałami, by sprostać wyzwaniom. Nowe światła, w tym opcjonalne reflektory i tylne światła LED, zapewniają doskonałą widoczność i sprawiają, że nadwozie zyskuje wyjątkowy charakter.

NIESKOŃCZENIE WIELE MOŻLIWOŚCI

Projektanci nowego Jeepa® Wranglera zadbali o wykorzystanie najnowszych technologii i funkcji łączności oraz innowacyjnych rozwiązań poprawiających wygodę. Kierowcy Wranglera 2018 z pewnością docenią możliwość przewiezienia dodatkowych przedmiotów, większy komfort, lepszą widoczność i skuteczne wyciszenie kabiny - efekt zastosowania wysokiej jakości materiałów i starannie zaprojektowanych rozwiązań technicznych. W nowym Wranglerze łatwo dostrzec inspiracje czerpane z bogatej historii marki Jeep®, a zarazem dążenie do wykorzystania najnowszych technologii i materiałów w celu stworzenia niezapomnianego wnętrza. Nowy poziom jakości wykończenia oraz zastosowanie wytrzymałych elementów to recepta na niezapomniane wrażenia z jazdy.

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Serwis Twojego samochodu w trybie DOOR-TO-DOOR!

Szczegóły: 58 777 00 00!

Czytaj dalej
DUCATO MAXI PODWÓJNA KABINA - tylko w Auto PLUS najlepsze ceny na samochody dostępne od ręki!

Czas promocji ograniczony! Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Auto PLUS! Dzwoń: 58 777 00 00

Czytaj dalej
Tylko w KWIETNIU pozimowa kontrola Twojego samochodu z rabatem 25% na robociznę!

Zapraszamy do serwisu Auto PLUS na pozimową kontrolę Twojego samochodu. Tylko w KWIETNIU można skorzystać z atrakcyjnych cen na oryginalne części/akcesoria i rabatu 25% na robociznę.

Czytaj dalej