Fiat, Jeep i Alfa Romeo w abonamencie!
12/3/2020

Abonament jest dostępny w Auto PLUS już od pięciu lat, przy czym początkowo obejmował wyłącznie wybrane modele Fiata. Jednak w odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów w zeszłym roku, FCA włączyła do programu wszystkie swoje marki, szerząc na polskim rynku ideę korzystania z auta bez konieczności jego zakupu.

W tym roku FCA wybrała do współpracy nowego partnera, wywodzącą się z Grupy firmę Leasys. Leasys rozpoczęła działalność we wrześniu 2001 roku i jest obecnie w 100% kontrolowana przez międzynarodową grupę bankową FCA Bank, która od przeszło 90 lat specjalizuje się w świadczeniu usług finansowych i ubezpieczeniowych dla przemysłu motoryzacyjnego we Włoszech i Europie.

Oferta abonamentowa na 2020 rok jest nie tylko atrakcyjna i wygodna, ale też charakteryzuje się niezwykle prostymi zasadami, takimi samymi dla wszystkich marek samochodów osobowych FCA. Finansowanie ma formę stałego miesięcznego czynszu, bez wpłaty własnej czy konieczności zakupu auta. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowy, zarejestrowany samochód ubezpieczony w zakresie OC.  Dodatkowo użytkownik może dokupić przeglądy techniczne, pakiet serwisowy, zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu, dzięki któremu nie narazi się na nieprzewidziane wydatki. Po jego stronie pozostaną wówczas tylko podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy itp. Po zakończeniu umowy Klient może zwrócić auto lub wymienić na nowe.

W abonamencie na 2020 rok Klient może spełnić marzenia o prowadzeniu pięknego sedana Alfa Romeo Giulia z 200-konnym silnikiem Super 2.0 TB już od 1520 zł netto miesięcznie płatne w 36 równych ratach, z limitem przebiegu 10 tys. km rocznie, lub drapieżnego SUV-a Stelvio z tą samą jednostką napędową już od 1565 zł netto miesięcznie. Prawdziwy Jeep Renegade jest dostępny od 899 zł netto miesięcznie, a stylowy Compass od 1140 zł bez wpłaty własnej. Kultowy Fiat 500 w abonamencie kosztuje od 468 zł netto miesięcznie, a czynsz za bestsellerowego Tipo Sedan wynosi już od 550 zł netto miesięcznie.

Korzystaj, nie kupuj!

Szczegółowa oferta i warunki finansowe są dostępne u naszych Doradców: 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Zmiana godzin pracy!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, firma do odwołania pracuje od 09:00 do 17:00 i w soboty 21 i 28 marca jest nieczynna.

Czytaj dalej
Jeep Wrangler - najlepsze ceny tylko w KWIETNIU 2020!

Największy wybór Wranglerów dostępnych od ręki. Skonstatuj się z naszymi Doradcami: 58 777 00 00!

Czytaj dalej
DUCATO MAXI PODWÓJNA KABINA - tylko w Auto PLUS najlepsze ceny na samochody dostępne od ręki!

Czas promocji ograniczony! Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Auto PLUS! Dzwoń: 58 777 00 00

Czytaj dalej