W Auto PLUS samochody nowe i używane kupisz teraz online!
30/7/2020

Abonament jest dostępny w Auto PLUS już od pięciu lat, przy czym początkowo obejmował wyłącznie wybrane modele Fiata. Jednak w odpowiedzi na duże zainteresowanie Klientów w zeszłym roku, FCA włączyła do programu wszystkie swoje marki, szerząc na polskim rynku ideę korzystania z auta bez konieczności jego zakupu.

W tym roku FCA wybrała do współpracy nowego partnera, wywodzącą się z Grupy firmę Leasys. Leasys rozpoczęła działalność we wrześniu 2001 roku i jest obecnie w 100% kontrolowana przez międzynarodową grupę bankową FCA Bank, która od przeszło 90 lat specjalizuje się w świadczeniu usług finansowych i ubezpieczeniowych dla przemysłu motoryzacyjnego we Włoszech i Europie.

Oferta abonamentowa na 2020 rok jest nie tylko atrakcyjna i wygodna, ale też charakteryzuje się niezwykle prostymi zasadami, takimi samymi dla wszystkich marek samochodów osobowych FCA. Finansowanie ma formę stałego miesięcznego czynszu, bez wpłaty własnej czy konieczności zakupu auta. W zamian Klient otrzymuje fabrycznie nowy, zarejestrowany samochód ubezpieczony w zakresie OC.  Dodatkowo użytkownik może dokupić przeglądy techniczne, pakiet serwisowy, zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu, dzięki któremu nie narazi się na nieprzewidziane wydatki. Po jego stronie pozostaną wówczas tylko podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy itp. Po zakończeniu umowy Klient może zwrócić auto lub wymienić na nowe.

W abonamencie na 2020 rok Klient może spełnić marzenia o prowadzeniu pięknego sedana Alfa Romeo Giulia z 200-konnym silnikiem Super 2.0 TB już od 1520 zł netto miesięcznie płatne w 36 równych ratach, z limitem przebiegu 10 tys. km rocznie, lub drapieżnego SUV-a Stelvio z tą samą jednostką napędową już od 1565 zł netto miesięcznie. Prawdziwy Jeep Renegade jest dostępny od 899 zł netto miesięcznie, a stylowy Compass od 1140 zł bez wpłaty własnej. Kultowy Fiat 500 w abonamencie kosztuje od 468 zł netto miesięcznie, a czynsz za bestsellerowego Tipo Sedan wynosi już od 550 zł netto miesięcznie.

Korzystaj, nie kupuj!

Szczegółowa oferta i warunki finansowe są dostępne u naszych Doradców: 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Specjalna oferta dla branży gastronomicznej

Program "HORECA" przeznaczony jest dla firm typu bar, restauracja, zakład przygotowywania potraw, diet, posiłków grupowych, przetwórstwa spożywczego, mięsnego, dodatków piekarniczych czy też przypraw. Dotyczy również firm specjalizujących się w dostawach żywności i produktów spożywczych. Szczegóły: 58 777 00 00

Czytaj dalej
Wyprzedaż Alfa Romeo Stelvio. Najlepsze ceny tylko w Auto PLUS!

Alfa Romeo Stelvio w leasingu 100% już od 1740 PLN netto miesięcznie. Szczegóły 58 777 00 00!

Czytaj dalej
Jeep Wrangler najlepsza oferta tylko w Auto PLUS!

Tylko w Auto PLUS najkorzystniejsza oferta na zakup Jeepa Wranglera. Samochody od ręki dostępne w leasingu 100% już od 2263 PLN netto miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami!

Czytaj dalej