Alfa Romeo w abonamencie – proste zasady, duże korzyści!
23/8/2020

Grupa FCA wraz z Auto PLUS rusza z nowym programem abonamentowym na wybrane modele marki Alfa Romeo.

Projekt jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, dla których wynajem auta w abonamencie jest prostszy i korzystniejszy niż jego zakup. Abonament Alfa Romeo to nowoczesne rozwiązania w formie wynajmu samochodu na okres 3 lat, ze stałym czynszem miesięcznym i dwoma wygodnymi pakietami zawartych w nich usług. Pakiet Standard obejmuje rejestrację i ubezpieczenie OC, a w opcji Silver dodatkowo otrzymujemy zawarte w racie ochronę AC i pełną obsługę serwisową wraz z Assistance. W obu przypadkach Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu, jak paliwo czy płyn do spryskiwaczy.

Abonament Alfa Romeo to nowy samochód w firmie na prostych zasadach:

  • Wpłata własna: od 0%.
  • Długość kontraktu: od 36 miesięcy.
  • Roczny limit przebiegu: od 10 000 km.
  • Zwrot samochodu po okresie wynajmu.
  • Ubezpieczenie OC (pakiet Standard).
  • Ubezpieczenie OC/AC i pakiet serwisowy (pakiet Silver).

Po zakończeniu umowy Klient może wymienić auto na nowe, odkupić lub zwrócić je do Auto PLUS.

W najnowszym Abonamencie Alfy Romeo dostępny jest najchętniej nabywany w Polsce model marki, piękny SUV Stelvio w bogato wyposażonej wersji Super, z 200-konną jednostką benzynową, napędem na cztery koła Q4 i 8-stopnową, automatyczną skrzynią biegów kosztuje miesięcznie 2100 zł w zapewniającym pełną ochronę OC/AC i serwisową w pakiecie Silver lub o 321 zł tańszej opcji Standard.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami: 58 777 00 00

Zobacz co jeszcze u nas słychać:
Talento z Auto PLUS zawiozło zespół Kombii na próby 57 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu

6 września ambasador Auto PLUS, Grzegorz Skawiński i zespół Kombii wezmą udział w konkursie "Premiery" w Opolu. Auto PLUS trzyma kciuki!

Czytaj dalej
Renegade 4xe i Compass 4xe: marka Jeep® stawia na hybrydy plug-in

Renegade 4xe i Compass 4xe to pierwsze zelektryfikowane modele Jeepa w regionie EMEA. Technologia hybrydowa plug-in sprawia, że oba SUV-y Jeepa 4xe są pionierami „zielonej" rewolucji marki. Nowe modele Jeep 4xe oznaczają że przyszłość marki jest w łączności ze światem, zelektryfikowana, przyjemna w prowadzeniu i bogate w przyjazną dla środowiska technologię.

Czytaj dalej
„Korzystna Przesiadka” do Fiata z rozliczeniem używanego auta

W Auto PLUS rusza promocja „Korzystna Przesiadka”, w ramach której oferujemy dodatkowy rabat na nowe Fiaty Tipo i 500 przy pozostawieniu w rozliczeniu lub złomowaniu używanego samochodu. Dodatkowe rabaty wynoszą +2000 zł w przypadku Fiata Tipo i +1000 zł przy wyborze Fiata 500 oraz łączą się z pozostałymi promocjami gotówkowymi i atrakcyjnym finansowaniem FCA Bank i Leasys.

Czytaj dalej