Fiat 500 to ikona segmentu samochodów miejskich!

W grudniu 2020 roku 500 została ogłoszona najlepszym samochodem miejskim w plebiscycie The Best of Moto!

Ikona segmentu samochodów miejskich otrzymuje napęd hybrydowy i ekologiczną stylistykę. Otwiera się nowy rozdział Fiata 500 i 500C z napędem hybrydowym. Odkryj zalety poruszania się samochodem o napędzie hybrydowym i przyczyń się do obniżenia emisji substancji szkodliwych, dzięki zredukowanemu nawet o 20%* zużyciu paliwa.

W nowym Fiacie 500 będziesz mógł swobodnie poruszać się po mieście, bez problemów z parkowaniem, ciesząc się tym co ma Ci do zaoferowanie miejskie życie.

Fiat

500 Hybrid

Fiat 500 i 500 C występują w czterech poziomach wyposażenia: CULT, CONNECT, DOLCEVITA i SPORT. Wszystkie wersje dostępne są w wersji hybrydowej z silnikiem benzynowym 1.0 75 KM.

Nowa Energia w mieście i w trasie, taka jest nowa 500! Wprowadzenie technologii Mild Hybrid w całej rodzinie 500 sprawia, że najbardziej kultowy samochód miejski jest wydajniejszy i daje lepsze wrażenia z jazdy. Dzięki technologii Mild Hybrid, 500 i 500C są nie tylko wydajniejsze i emitują mniej CO2 w czasie jazdy, ale także zapewniają lepsze i przyjemniejsze wrażenia z jazdy. System Mild Hybrid pomaga podczas przyspieszania zwiększając responsywność i umożliwia płynniejszy i szybszy zapłon silnika w czasie fazy Start&Stop. System Mild Hybrid ładuje akumulator samodzielnie i nie trzeba go podłączać do gniazdka. System odzyskuje energię podczas jazdy na biegu jałowym i hamowania, dzięki czemu można bezproblemowo wjeżdżać i wyjeżdżać z miasta nie rezygnując z korzyści ekologicznych i ekonomicznych.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

Zobacz wszystkie
Fiat 500 Hey Google
Fiat 500 Hey Google
Cena katalogowa

66800 zł

Cena specjalna

58500 zł

Moc

70 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

999 cm3

Fiat 500 Cult
Fiat 500 Cult
Cena katalogowa

58150 zł

Cena specjalna

51200 zł

Moc

70 km

Paliwo

Benzyna

Pojemność silnika

999 cm3

Kolor Nadwozia

Pomarańczowy Sicilia

Skrzynia Biegów

Manualna

Rok Produkcji

2021

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
Patryk Soliński
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl