Fiat 500 to ikona segmentu samochodów miejskich!

W grudniu 2020 roku 500 została ogłoszona najlepszym samochodem miejskim w plebiscycie The Best of Moto!

Ikona segmentu samochodów miejskich otrzymuje napęd hybrydowy i ekologiczną stylistykę. Otwiera się nowy rozdział Fiata 500 i 500C z napędem hybrydowym. Odkryj zalety poruszania się samochodem o napędzie hybrydowym i przyczyń się do obniżenia emisji substancji szkodliwych, dzięki zredukowanemu nawet o 20%* zużyciu paliwa.

W nowym Fiacie 500 będziesz mógł swobodnie poruszać się po mieście, bez problemów z parkowaniem, ciesząc się tym co ma Ci do zaoferowanie miejskie życie.

Fiat

500 Hybrid

Fiat 500 i 500 C występują w czterech poziomach wyposażenia: CULT, CONNECT, DOLCEVITA i SPORT. Wszystkie wersje dostępne są w wersji hybrydowej z silnikiem benzynowym 1.0 75 KM.

Nowa Energia w mieście i w trasie, taka jest nowa 500! Wprowadzenie technologii Mild Hybrid w całej rodzinie 500 sprawia, że najbardziej kultowy samochód miejski jest wydajniejszy i daje lepsze wrażenia z jazdy. Dzięki technologii Mild Hybrid, 500 i 500C są nie tylko wydajniejsze i emitują mniej CO2 w czasie jazdy, ale także zapewniają lepsze i przyjemniejsze wrażenia z jazdy. System Mild Hybrid pomaga podczas przyspieszania zwiększając responsywność i umożliwia płynniejszy i szybszy zapłon silnika w czasie fazy Start&Stop. System Mild Hybrid ładuje akumulator samodzielnie i nie trzeba go podłączać do gniazdka. System odzyskuje energię podczas jazdy na biegu jałowym i hamowania, dzięki czemu można bezproblemowo wjeżdżać i wyjeżdżać z miasta nie rezygnując z korzyści ekologicznych i ekonomicznych.

Auto PLUS

Auto PLUS jest dealerem Fiat już ponad 20 lat. Nasz zespół cechuje profesjonalizm i oddanie marce. Każdy Klient wyjeżdża od nas bogatszy nie tylko o nowy samochód, ale też maksymalnie wyposażony w wiedzę na temat swojego pojazdu.

BRAK OFERT

Zobacz mniej

Skontaktuj się z nami

Patryk Zawistowski
Doradca Klienta Fiat
patryk.zawistowski@autoplus.com.pl
Patryk Soliński
Doradca Klienta Fiat
patryk.solinski@autoplus.com.pl